Uitslag Kinderoptocht 20 februari 1982: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
(Nieuwe pagina aangemaakt met '{| class="wikitable" ! Cat !! prijs !! deelnemer !! Naam deelnemer !! Titel !! Punten !! |- | AK || 1 || O1 || Abdispleinkinderen || Lottoballen vieren karnaval ||...') |
|||
| Regel 2: | Regel 2: | ||
! Cat !! prijs !! deelnemer !! Naam deelnemer !! Titel !! Punten !! | ! Cat !! prijs !! deelnemer !! Naam deelnemer !! Titel !! Punten !! | ||
|- | |- | ||
| − | | AK || 1 || O1 || Abdispleinkinderen || Lottoballen vieren karnaval || 104 [[Bestand: | + | | AK || 1 || O1 || Abdispleinkinderen || Lottoballen vieren karnaval || 104 [[Bestand:KO-1982-O1.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| AK || 2 || 36 || Huppeldepupkes || Zo maoken wij ut || 101 || | | AK || 2 || 36 || Huppeldepupkes || Zo maoken wij ut || 101 || | ||
| Regel 24: | Regel 24: | ||
| BK || 4 || 13 || Kwekers || Onder de elektrische deken || 94 || | | BK || 4 || 13 || Kwekers || Onder de elektrische deken || 94 || | ||
|- | |- | ||
| − | | BK || 5 || 16 || Mastlandrakkers || Stapke terug || 90 [[Bestand: | + | | BK || 5 || 16 || Mastlandrakkers || Stapke terug || 90 [[Bestand:KO-1982-16.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | BK || 6 || 14 || Schuimbekken || Woonwagenbewoners krijgen plek || 89 [[Bestand: | + | | BK || 6 || 14 || Schuimbekken || Woonwagenbewoners krijgen plek || 89 [[Bestand:KO-1982-14.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| BK || 7 || 39 || Handenbindertjes || Oorlog? Welnee, da's voetbal || 88 || | | BK || 7 || 39 || Handenbindertjes || Oorlog? Welnee, da's voetbal || 88 || | ||
|- | |- | ||
| − | | BK || 8 || 15 || Patrijzen || Patrijzen boemelen er weer op los || 86 [[Bestand: | + | | BK || 8 || 15 || Patrijzen || Patrijzen boemelen er weer op los || 86 [[Bestand:KO-1982-15.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | BK || 9 || 33 || Boontjes || Ge zult oe leven lang 'n Boemeldoncker blijven || 85 [[Bestand: | + | | BK || 9 || 33 || Boontjes || Ge zult oe leven lang 'n Boemeldoncker blijven || 85 [[Bestand:KO-1982-33.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| BK || 10 || 11 || Boerkes || Ik ben er nun kubus van geworden || 83 || | | BK || 10 || 11 || Boerkes || Ik ben er nun kubus van geworden || 83 || | ||
| Regel 74: | Regel 74: | ||
| CK || 11 || 130 || Mislukkelingen || Heb je nog iets schoon te maken || 72 || | | CK || 11 || 130 || Mislukkelingen || Heb je nog iets schoon te maken || 72 || | ||
|- | |- | ||
| − | | CK || 12 || 103 || B.Z.T. || Wij blaozen er op los || 70 [[Bestand: | + | | CK || 12 || 103 || B.Z.T. || Wij blaozen er op los || 70 [[Bestand:KO-1982-103.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| CK || 13 || 22 || Pannenlopen || Zakkenrollers krijgen bij ons geen kans || 69 || | | CK || 13 || 22 || Pannenlopen || Zakkenrollers krijgen bij ons geen kans || 69 || | ||
