Uitslag Kinderoptocht 1981-1982: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 1: | Regel 1: | ||
| − | {| | + | {| class="wikitable" |
| − | + | ! Cat !! prijs !! deelnemer !! Naam deelnemer !! Titel !! Punten !! | |
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| − | | AK||1||||Abdispleinkinderen||Lottoballen vieren karnaval||104 | + | | AK || 1 || O1 || Abdispleinkinderen || Lottoballen vieren karnaval || 104 [[Bestand:GO-1982-O1.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | AK||2||36||Huppeldepupkes||Zo maoken wij ut||101 | + | | AK || 2 || 36 || Huppeldepupkes || Zo maoken wij ut || 101 || |
|- | |- | ||
| − | | AK||3||29||Bengels||40 jaar Beek||99 | + | | AK || 3 || 29 || Bengels || 40 jaar Beek || 99 || |
|- | |- | ||
| − | | AK||4||37||Black Eagles||Ik heb overal ut schijt aan||98 | + | | AK || 4 || 37 || Black Eagles || Ik heb overal ut schijt aan || 98 || |
|- | |- | ||
| − | | AK||5||23||Dwergen||Zie je wel, kabouters bestaan niet||95 | + | | AK || 5 || 23 || Dwergen || Zie je wel, kabouters bestaan niet || 95 || |
|- | |- | ||
| − | | AK||6||||Molenbengeltjes||Onder de elektrieke deken||76 | + | | AK || 6 || 101 || Molenbengeltjes || Onder de elektrieke deken || 76 || |
|- | |- | ||
| − | | AK||||38||Harmoontjes||Onze huifkar is te klein|| | + | | AK || || 38 || Harmoontjes || Onze huifkar is te klein || || |
|- | |- | ||
| − | | BK||1||9||Mammoetjes||We melken iederen behalve onszelf||102 | + | | BK || 1 || 9 || Mammoetjes || We melken iederen behalve onszelf || 102 || |
|- | |- | ||
| − | | BK||2||19||Vatjes||Prinsenbeek, 40 jaar aan de sleur||99 | + | | BK || 2 || 19 || Vatjes || Prinsenbeek, 40 jaar aan de sleur || 99 || |
|- | |- | ||
| − | | BK||3||8||Musselboys||Wie krijgt ut leste bietje||97 | + | | BK || 3 || 8 || Musselboys || Wie krijgt ut leste bietje || 97 || |
|- | |- | ||
| − | | BK||4||13|| | + | | BK || 4 || 13 || Kwekers || Onder de elektrische deken || 94 || |
|- | |- | ||
| − | | BK||5||16||Mastlandrakkers||Stapke terug||90 | + | | BK || 5 || 16 || Mastlandrakkers || Stapke terug || 90 [[Bestand:GO-1982-16.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | BK||6||14||Schuimbekken||Woonwagenbewoners krijgen plek||89 | + | | BK || 6 || 14 || Schuimbekken || Woonwagenbewoners krijgen plek || 89 [[Bestand:GO-1982-14.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | BK||7||||Handenbindertjes||Oorlog? Welnee, da's voetbal||88 | + | | BK || 7 || 39 || Handenbindertjes || Oorlog? Welnee, da's voetbal || 88 || |
|- | |- | ||
| − | | BK||8||15||Patrijzen||Patrijzen boemelen er weer op los||86 | + | | BK || 8 || 15 || Patrijzen || Patrijzen boemelen er weer op los || 86 [[Bestand:GO-1982-15.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | BK||9||33||Boontjes||Ge zult oe leven lang 'n Boemeldoncker blijven||85 | + | | BK || 9 || 33 || Boontjes || Ge zult oe leven lang 'n Boemeldoncker blijven || 85 [[Bestand:GO-1982-33.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | BK||10||11||Boerkes||Ik ben er nun kubus van geworden||83 | + | | BK || 10 || 11 || Boerkes || Ik ben er nun kubus van geworden || 83 || |
|- | |- | ||
| − | | BK||11||17||Ukkies||We bezuinigen||83 | + | | BK || 11 || 17 || Ukkies || We bezuinigen || 83 || |
|- | |- | ||
| − | | BK||12||18||Krekels||Wij lere deur, maor waarom?||79 | + | | BK || 12 || 18 || Krekels || Wij lere deur, maor waarom? || 79 || |
|- | |- | ||
| − | | BK||13||||Schotels||Ik wil met jou wel 7 weken||77 | + | | BK || 13 || || Schotels || Ik wil met jou wel 7 weken || 77 || |
|- | |- | ||
| − | | BK||14||26||Smarties||Het nieuwe BAK-fordje||73 | + | | BK || 14 || 26 || Smarties || Het nieuwe BAK-fordje || 73 || |
|- | |- | ||
| − | | BK||15||5||Snotneuzen||Glaaje op, laat je rijden||72 | + | | BK || 15 || 5 || Snotneuzen || Glaaje op, laat je rijden || 72 || |
|- | |- | ||
| − | | BK||16||7||Lachboys||Joep Meloen||70 | + | | BK || 16 || 7 || Lachboys || Joep Meloen || 70 || |
|- | |- | ||
| − | | BK||17||10||Viltjes||Ik ben Joep Meloen||69 | + | | BK || 17 || 10 || Viltjes || Ik ben Joep Meloen || 69 || |
|- | |- | ||
| − | | BK||18||20||Leuttapperkes||Ze kunnen me de pot op||69 | + | | BK || 18 || 20 || Leuttapperkes || Ze kunnen me de pot op || 69 || |
|- | |- | ||
| − | | CK||1||||Pleisters||De trekpleisters van Boemeldonck||81 | + | | CK || 1 || 131 || Pleisters || De trekpleisters van Boemeldonck || 81 || |
|- | |- | ||
| − | | CK||2||||De Tweekus||Geschrokken||79 | + | | CK || 2 || || De Tweekus || Geschrokken || 79 || |
|- | |- | ||
| − | | CK||3||||Steenakkertjes||Kinderboerderij||78 | + | | CK || 3 || 40 || Steenakkertjes || Kinderboerderij || 78 || |
|- | |- | ||
| − | | CK||4||||Drinkelappen||De leut komt langs de tong||77 | + | | CK || 4 || 105 || Drinkelappen || De leut komt langs de tong || 77 || |
|- | |- | ||
| − | | CK||5||||Klungeltjes||Onder de elektrieke deken||76 | + | | CK || 5 || 129 || Klungeltjes || Onder de elektrieke deken || 76 || |
|- | |- | ||
| − | | CK||6||||Suffe Eikes||We douwe en trekken maar deur||75 | + | | CK || 6 || || Suffe Eikes || We douwe en trekken maar deur || 75 || |
|- | |- | ||
| − | | CK||7||||P.K.M.||Leuk met zo'n kop erop||74 | + | | CK || 7 || 106 || P.K.M. || Leuk met zo'n kop erop || 74 || |
|- | |- | ||
| − | | CK||8||||Kapittelboefkes||Snelkrakers||74 | + | | CK || 8 || || Kapittelboefkes || Snelkrakers || 74 || |
|- | |- | ||
| − | | CK||9||31||Kwistjes||Tussen 2 bergen bromt de beer||73 | + | | CK || 9 || 31 || Kwistjes || Tussen 2 bergen bromt de beer || 73 || |
|- | |- | ||
| − | | CK||10||21||Beekse Boerkes en boerinnekes||Terug naar de oude pure natuur||73 | + | | CK || 10 || 21 || Beekse Boerkes en boerinnekes || Terug naar de oude pure natuur || 73 || |
|- | |- | ||
| − | | CK||11||||Mislukkelingen||Heb je nog iets schoon te maken||72 | + | | CK || 11 || 130 || Mislukkelingen || Heb je nog iets schoon te maken || 72 || |
|- | |- | ||
| − | | CK||12||||B.Z.T.||Wij blaozen er op los||70 | + | | CK || 12 || 103 || B.Z.T. || Wij blaozen er op los || 70 [[Bestand:GO-1982-103.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CK||13||22||Pannenlopen||Zakkenrollers krijgen bij ons geen kans||69 | + | | CK || 13 || 22 || Pannenlopen || Zakkenrollers krijgen bij ons geen kans || 69 || |
|- | |- | ||
| − | | CK||14||6||Kassers||Hondepoep niet op de stoep||63 | + | | CK || 14 || 6 || Kassers || Hondepoep niet op de stoep || 63 || |
|- | |- | ||
| − | | CK||15||||Lappen||Joop zit in de knoop||63 | + | | CK || 15 || || Lappen || Joop zit in de knoop || 63 || |
|- | |- | ||
| − | | CK||16||||Krullies||Kop met krullen||63 | + | | CK || 16 || || Krullies || Kop met krullen || 63 || |
|- | |- | ||
| − | | CK||17||12||Rumkes||Zeg 't met eieren||61 | + | | CK || 17 || 12 || Rumkes || Zeg 't met eieren || 61 || |
|- | |- | ||
| − | | CK||18||||Crossboys||Als we maar kunnen trainen||48 | + | | CK || 18 || 104 || Crossboys || Als we maar kunnen trainen || 48 || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | CK || || 128 || van Dijk en Kempe || Ad Latjes || || |
|- | |- | ||
| − | | DK|| | + | | DK || 1 || 25 || Natnekken || Elektrische deken || 82 || |
|- | |- | ||
| − | | DK|| | + | | DK || 2 || 27 || Saffie || Ik ben er weer bij || 76 || |
|- | |- | ||
| − | | DK|| | + | | DK || 3 || 107 || Platzoler || Het negatieve schandaal || 74 || |
|- | |- | ||
| − | | DK|| | + | | DK || 4 || 32 || John Kwist || Ik wil met jou wel 7 weken || 72 || |
|- | |- | ||
| − | | DK|| | + | | DK || 5 || || Wessel Bakker || Op naar de 10.001 || 72 || |
|- | |- | ||
| − | | DK|| | + | | DK || 6 || 132 || Manus van Alles || van de sloop maak je alles || 70 || |
|- | |- | ||
| − | | DK|| | + | | DK || 7 || 30 || Eilandbewoners || Op 'n onbewoond eiland || 69 || |
|- | |- | ||
| − | | DK|| | + | | DK || 8 || 102 || Slaapmutsen || Onder een elektrische deken || 68 || |
|- | |- | ||
| − | | DK|| | + | | DK || 9 || || Joost || Zo gu't maokt, zo heb ik ut gemaokt || 65 || |
|- | |- | ||
| − | | DK|||| | + | | DK || 10 || 100 || Bierviltjes || Karnaval op de Boerderij || 60 || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | DK || || 28 || t Duveltje || Ik wil met jou wel zeven weken |
|} | |} | ||
Huidige versie van 24 sep 2023 om 11:38
| Cat | prijs | deelnemer | Naam deelnemer | Titel | Punten | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| AK | 1 | O1 | Abdispleinkinderen | Lottoballen vieren karnaval | 104 100px | |
| AK | 2 | 36 | Huppeldepupkes | Zo maoken wij ut | 101 | |
| AK | 3 | 29 | Bengels | 40 jaar Beek | 99 | |
| AK | 4 | 37 | Black Eagles | Ik heb overal ut schijt aan | 98 | |
| AK | 5 | 23 | Dwergen | Zie je wel, kabouters bestaan niet | 95 | |
| AK | 6 | 101 | Molenbengeltjes | Onder de elektrieke deken | 76 | |
| AK | 38 | Harmoontjes | Onze huifkar is te klein | |||
| BK | 1 | 9 | Mammoetjes | We melken iederen behalve onszelf | 102 | |
| BK | 2 | 19 | Vatjes | Prinsenbeek, 40 jaar aan de sleur | 99 | |
| BK | 3 | 8 | Musselboys | Wie krijgt ut leste bietje | 97 | |
| BK | 4 | 13 | Kwekers | Onder de elektrische deken | 94 | |
| BK | 5 | 16 | Mastlandrakkers | Stapke terug | 90 100px | |
| BK | 6 | 14 | Schuimbekken | Woonwagenbewoners krijgen plek | 89 100px | |
| BK | 7 | 39 | Handenbindertjes | Oorlog? Welnee, da's voetbal | 88 | |
| BK | 8 | 15 | Patrijzen | Patrijzen boemelen er weer op los | 86 100px | |
| BK | 9 | 33 | Boontjes | Ge zult oe leven lang 'n Boemeldoncker blijven | 85 100px | |
| BK | 10 | 11 | Boerkes | Ik ben er nun kubus van geworden | 83 | |
| BK | 11 | 17 | Ukkies | We bezuinigen | 83 | |
| BK | 12 | 18 | Krekels | Wij lere deur, maor waarom? | 79 | |
| BK | 13 | Schotels | Ik wil met jou wel 7 weken | 77 | ||
| BK | 14 | 26 | Smarties | Het nieuwe BAK-fordje | 73 | |
| BK | 15 | 5 | Snotneuzen | Glaaje op, laat je rijden | 72 | |
| BK | 16 | 7 | Lachboys | Joep Meloen | 70 | |
| BK | 17 | 10 | Viltjes | Ik ben Joep Meloen | 69 | |
| BK | 18 | 20 | Leuttapperkes | Ze kunnen me de pot op | 69 | |
| CK | 1 | 131 | Pleisters | De trekpleisters van Boemeldonck | 81 | |
| CK | 2 | De Tweekus | Geschrokken | 79 | ||
| CK | 3 | 40 | Steenakkertjes | Kinderboerderij | 78 | |
| CK | 4 | 105 | Drinkelappen | De leut komt langs de tong | 77 | |
| CK | 5 | 129 | Klungeltjes | Onder de elektrieke deken | 76 | |
| CK | 6 | Suffe Eikes | We douwe en trekken maar deur | 75 | ||
| CK | 7 | 106 | P.K.M. | Leuk met zo'n kop erop | 74 | |
| CK | 8 | Kapittelboefkes | Snelkrakers | 74 | ||
| CK | 9 | 31 | Kwistjes | Tussen 2 bergen bromt de beer | 73 | |
| CK | 10 | 21 | Beekse Boerkes en boerinnekes | Terug naar de oude pure natuur | 73 | |
| CK | 11 | 130 | Mislukkelingen | Heb je nog iets schoon te maken | 72 | |
| CK | 12 | 103 | B.Z.T. | Wij blaozen er op los | 70 100px | |
| CK | 13 | 22 | Pannenlopen | Zakkenrollers krijgen bij ons geen kans | 69 | |
| CK | 14 | 6 | Kassers | Hondepoep niet op de stoep | 63 | |
| CK | 15 | Lappen | Joop zit in de knoop | 63 | ||
| CK | 16 | Krullies | Kop met krullen | 63 | ||
| CK | 17 | 12 | Rumkes | Zeg 't met eieren | 61 | |
| CK | 18 | 104 | Crossboys | Als we maar kunnen trainen | 48 | |
| CK | 128 | van Dijk en Kempe | Ad Latjes | |||
| DK | 1 | 25 | Natnekken | Elektrische deken | 82 | |
| DK | 2 | 27 | Saffie | Ik ben er weer bij | 76 | |
| DK | 3 | 107 | Platzoler | Het negatieve schandaal | 74 | |
| DK | 4 | 32 | John Kwist | Ik wil met jou wel 7 weken | 72 | |
| DK | 5 | Wessel Bakker | Op naar de 10.001 | 72 | ||
| DK | 6 | 132 | Manus van Alles | van de sloop maak je alles | 70 | |
| DK | 7 | 30 | Eilandbewoners | Op 'n onbewoond eiland | 69 | |
| DK | 8 | 102 | Slaapmutsen | Onder een elektrische deken | 68 | |
| DK | 9 | Joost | Zo gu't maokt, zo heb ik ut gemaokt | 65 | ||
| DK | 10 | 100 | Bierviltjes | Karnaval op de Boerderij | 60 | |
| DK | 28 | t Duveltje | Ik wil met jou wel zeven weken |
