Uitslag Grote optocht 13 februari 1983: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 106: | Regel 106: | ||
|BAK || || || Onbekende drumband/fanfare || || [[Bestand:GO-1983-901.jpg |100px]] | |BAK || || || Onbekende drumband/fanfare || || [[Bestand:GO-1983-901.jpg |100px]] | ||
|- | |- | ||
| − | |BAK || || || | + | |BAK || || || Drumband || || [[Bestand:GO-1983-902.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
|BAK || || || Opperplissie || || [[Bestand:GO-1983-BAK2.jpg |100px]] | |BAK || || || Opperplissie || || [[Bestand:GO-1983-BAK2.jpg |100px]] | ||
