Uitslag Grote optocht 4 maart 1984: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 54: | Regel 54: | ||
| C || 4 || 23 || De Oudjes || Bruisende Bikse heksenketel || | | C || 4 || 23 || De Oudjes || Bruisende Bikse heksenketel || | ||
|- | |- | ||
| − | | C || 5 || 35 || Maespappers || Met 'n emmer en 'n zak zitten we nu met 'n BAK || [[Bestand:GO-1984-35. | + | | C || 5 || 35 || Maespappers || Met 'n emmer en 'n zak zitten we nu met 'n BAK || [[Bestand:GO-1984-35.png |100px]] |
|- | |- | ||
| C || 6 || 45 || Oekels || Hou oe kop d'r bij || [[Bestand:GO-1984-45.jpg |100px]] | | C || 6 || 45 || Oekels || Hou oe kop d'r bij || [[Bestand:GO-1984-45.jpg |100px]] | ||
