Uitslag Kinderoptocht 16 februari 1985: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 12: | Regel 12: | ||
| BK || 2 || 27 || De Kneusen || BAK, wa dede ons aon, door Nagelkerke te late gaon || 169 || | | BK || 2 || 27 || De Kneusen || BAK, wa dede ons aon, door Nagelkerke te late gaon || 169 || | ||
|- | |- | ||
| − | | BK || 3 || 26 || De Kwibussen || Motte nou kijke || 168 | + | | BK || 3 || 26 || De Kwibussen || Motte nou kijke || 168 [[Bestand:KO-1985-26.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | BK || 4 || 24 || De Lolbroeken || t Boemeldoncks pilske || 159 | + | | BK || 4 || 24 || De Lolbroeken || t Boemeldoncks pilske || 159 || |
|- | |- | ||
| BK || 5 || 25 || De Lachboys || Daor kan'k nou nooit genoeg van krijge || 157 || | | BK || 5 || 25 || De Lachboys || Daor kan'k nou nooit genoeg van krijge || 157 || | ||
| Regel 20: | Regel 20: | ||
| CK || 1 || || De Overlopers || Tegen de vergrijzing van Pr beek || 172 || | | CK || 1 || || De Overlopers || Tegen de vergrijzing van Pr beek || 172 || | ||
|- | |- | ||
| − | | CK || 2 || 17 || De Schuimkragers || Motte nou kijke || 165 | + | | CK || 2 || 17 || De Schuimkragers || Motte nou kijke || 165 || |
|- | |- | ||
| CK || 3 || 12 || De Boemelmuisjes || De kat achterna || 162 [[Bestand:KO-1985-12.jpg |100px]] | | CK || 3 || 12 || De Boemelmuisjes || De kat achterna || 162 [[Bestand:KO-1985-12.jpg |100px]] | ||
