Uitslag Kinderoptocht 20 februari 1993: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 9: | Regel 9: | ||
|- | |- | ||
| BK || 1 || 66 || De Zandschuivers || Oe adde gij da gedocht? Wij kunne niet denke! || 313 [[Bestand:ko-1993-66.jpg |100px]] | | BK || 1 || 66 || De Zandschuivers || Oe adde gij da gedocht? Wij kunne niet denke! || 313 [[Bestand:ko-1993-66.jpg |100px]] | ||
| − | |- | + | |-es |
| BK || 2 || 69 || De Graspollen || t Panorama Boemeldonckdag || 310 || | | BK || 2 || 69 || De Graspollen || t Panorama Boemeldonckdag || 310 || | ||
|- | |- | ||
| Regel 16: | Regel 16: | ||
| CKK || 1 || 41 || Ke Kapeloten || Liever de lucht in dan bij Breda || 286 [[Bestand:ko-1993-41.jpg |100px]] | | CKK || 1 || 41 || Ke Kapeloten || Liever de lucht in dan bij Breda || 286 [[Bestand:ko-1993-41.jpg |100px]] | ||
|- | |- | ||
| − | | CKK || 1 || 51 || De Eskimo's || Oe adde gij da gedocht, <br/>wij hebben toch nog 'n waogentje gewrocht || 286 | + | | CKK || 1 || 51 || De Eskimo's || Oe adde gij da gedocht, <br/>wij hebben toch nog 'n waogentje gewrocht || 286 |
|- | |- | ||
| CKK || 3 || 47 || De Stuntels || Je bent 'n rund, als je met vuurwerk stunt || 283 || | | CKK || 3 || 47 || De Stuntels || Je bent 'n rund, als je met vuurwerk stunt || 283 || | ||
| Regel 82: | Regel 82: | ||
| DKK || 14 || 19 || Gijs Boetzkens || Munne maot en ik! || 222 || | | DKK || 14 || 19 || Gijs Boetzkens || Munne maot en ik! || 222 || | ||
|- | |- | ||
| − | | DKO || 1 || 35 || De Keizertjes || Boemeldonck Streetparade || 291 || | + | | DKO || 1 || 35 || De Keizertjes || Boemeldonck Streetparade || 291 || [[Bestand:ko-1993-51.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| DKO || 2 || 34 || De Kwakbollen || Onze Theo na 11 jaar z'n fiets verpand <br/>en op 'n verken geland || 285 || | | DKO || 2 || 34 || De Kwakbollen || Onze Theo na 11 jaar z'n fiets verpand <br/>en op 'n verken geland || 285 || | ||
