Uitslag Kinderoptocht 29 februari 1992: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 16: | Regel 16: | ||
| BK || 3 || 68 || CV de Kwêkers || De Kwèkers kweken er op los || 340 || | | BK || 3 || 68 || CV de Kwêkers || De Kwèkers kweken er op los || 340 || | ||
|- | |- | ||
| − | | BK || 4 || 69 || De Beekse Binkies || Het gouwe Prinsenbeek trekt aan oe voorbij || 326 [[Bestand:ko-1992-69.jpg |100px]] | + | | BK || 4 || 69 || De Beekse Binkies || Het gouwe Prinsenbeek trekt aan oe voorbij || 326 (*1) [[Bestand:ko-1992-69.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| BK || 5 || 67 || De Klompen || Edje, we blijven ons eige || 317 [[Bestand:ko-1992-67.jpg |100px]] | | BK || 5 || 67 || De Klompen || Edje, we blijven ons eige || 317 [[Bestand:ko-1992-67.jpg |100px]] | ||
| Regel 38: | Regel 38: | ||
| CKK || 4 || 44 || CV de Stuntels || Janus van Beek is er ziek van geworden || 324 || | | CKK || 4 || 44 || CV de Stuntels || Janus van Beek is er ziek van geworden || 324 || | ||
|- | |- | ||
| − | | CKK || 5 || 42 || Buurtvereniging Moleneind || de snoepjes van Moleneind zijn klaar voor Prinsenbeek 50 jaar || 313 || | + | | CKK || 5 || 42 || Buurtvereniging Moleneind || de snoepjes van Moleneind zijn klaar voor Prinsenbeek 50 jaar || 313 (*1) || |
|- | |- | ||
| CKK || 6 || 41 || D Duckies || Wij blijven ons eige in Duckstad || 298 || | | CKK || 6 || 41 || D Duckies || Wij blijven ons eige in Duckstad || 298 || | ||
| Regel 64: | Regel 64: | ||
| CKO || 3 || 57 || De Beijnen Turtles || De Begijnen Turtles || 308 || | | CKO || 3 || 57 || De Beijnen Turtles || De Begijnen Turtles || 308 || | ||
|- | |- | ||
| − | | CKO || 4 || 58 || lene Miene Muizekeutels || Wij blijven ons eige || 300 || | + | | CKO || 4 || 58 || lene Miene Muizekeutels || Wij blijven ons eige || 300 (*1)|| |
|- | |- | ||
| CKO || 5 || 56 || De Vianenheitjes || t is een beestebende || 299 || | | CKO || 5 || 56 || De Vianenheitjes || t is een beestebende || 299 || | ||
| Regel 76: | Regel 76: | ||
| DKK || 4 || 11 || Andrew Blanckaert || Ok oonze zuiderburen kommen in ons durp gluure || 300 || | | DKK || 4 || 11 || Andrew Blanckaert || Ok oonze zuiderburen kommen in ons durp gluure || 300 || | ||
|- | |- | ||
| − | | DKK || 5 || 15 || D'n | + | | DKK || 5 || 15 || D'n Gataop || De Beek ziet Abraham || 299 (*1) || |
|- | |- | ||
| DKK || 6 || 20 || De Plukjes || Ook in 'n gouden dorp blijven we ons eige, maar… || 285 || | | DKK || 6 || 20 || De Plukjes || Ook in 'n gouden dorp blijven we ons eige, maar… || 285 || | ||
| Regel 102: | Regel 102: | ||
| DKO || 3 || 30 || Jim en Robin van Damme || Boemeldonck Disney || 290 [[Bestand:ko-1992-30.png |100px]] | | DKO || 3 || 30 || Jim en Robin van Damme || Boemeldonck Disney || 290 [[Bestand:ko-1992-30.png |100px]] | ||
|- | |- | ||
| − | | DKO || 4 || 31 || Marcel en Linda Akkermans || Blijf van de Beek af! || 289 [[Bestand:ko-1992-31.png |100px]] | + | | DKO || 4 || 31 || Marcel en Linda Akkermans || Blijf van de Beek af! || 289 (*1)[[Bestand:ko-1992-31.png |100px]] |
|} | |} | ||
| + | |||
| + | *1 = aanmoedingsprijs | ||
Versie van 7 mei 2023 10:53
- 1 = aanmoedingsprijs
