Uitslag Kinderoptocht 8 februari 1997: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
(Nieuwe pagina aangemaakt met '{| | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Cat''' | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Prijs''' | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''D...') |
|||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
| − | {| | + | {| class="wikitable" |
| − | + | ! Cat !! prijs !! deelnemer !! Naam deelnemer !! Titel !! Punten !! | |
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| − | | AK||1||62||Mini Eagles||De Mini Eagles trekken alle kasten open||367 | + | | AK || 1 || 62 || Mini Eagles || De Mini Eagles trekken alle kasten open || 367 [[Bestand:ko-1997-62.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | AK||2||61||CV De Kreukels Jr.||W'haole alles uit de kast!||362 | + | | AK || 2 || 61 || CV De Kreukels Jr. || W'haole alles uit de kast! || 362 || |
|- | |- | ||
| − | | AK||3||63||CV De Laontjes||W'haole alles uit de '"poppekast||354 | + | | AK || 3 || 63 || CV De Laontjes || W'haole alles uit de '"poppekast || 354 || |
|- | |- | ||
| − | | AK||4||65||CV De Halve Zooltjes||De Boemeldonckse koepel||349 | + | | AK || 4 || 65 || CV De Halve Zooltjes || De Boemeldonckse koepel || 349 || |
|- | |- | ||
| − | | AK||5||60||CV De Batabiertjes||Wa d'n indiaone verhaole allemaol||338 | + | | AK || 5 || 60 || CV De Batabiertjes || Wa d'n indiaone verhaole allemaol || 338 [[Bestand:ko-1997-60.png |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | AK||6||66||Prutteltjes||We haole alles uit de kast||325 | + | | AK || 6 || 66 || Prutteltjes || We haole alles uit de kast || 325 [[Bestand:ko-1997-66.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | AK||7||64||De Wandmotjes||W'haole alles uit de poppekast||309 | + | | AK || 7 || 64 || De Wandmotjes || W'haole alles uit de poppekast || 309 || |
|- | |- | ||
| − | | BK||1||53||CV 't Overschotje||We gaon alles uit de prijzenkast haolen, zodat Beek Vooruit z'n schuld kan afbetaolen||369 | + | | BK || 1 || 53 || CV 't Overschotje || We gaon alles uit de prijzenkast haolen, zodat Beek Vooruit z'n schuld kan afbetaolen || 369 [[Bestand:ko-1997-53.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | BK||2||51||CV De Achterblijvers||Wij haole alles uit de kast wat we nodig hebben||365 | + | | BK || 2 || 51 || CV De Achterblijvers || Wij haole alles uit de kast wat we nodig hebben || 365 [[Bestand:ko-1997-51.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | BK||3||50||CV De Gabbers||Tijdens de Boemeldonckse carnavalsweek is er karaoke op de Beek||340 | + | | BK || 3 || 50 || CV De Gabbers || Tijdens de Boemeldonckse carnavalsweek is er karaoke op de Beek || 340 || |
|- | |- | ||
| − | | BK||4||52||CV De Schuimsoppers||W'haole alles uit de kas…t!||331 | + | | BK || 4 || 52 || CV De Schuimsoppers || W'haole alles uit de kas…t! || 331 [[Bestand:ko-1997-52.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK||1||32||CV De Leuttrappers||CV de Leuttrappers trappen de lol erin||341 | + | | CKK || 1 || 32 || CV De Leuttrappers || CV de Leuttrappers trappen de lol erin || 341 [[Bestand:ko-1997-32.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK||2||35||CV De Knuppels||We halen alles uit de kast want met een knuppelse kermis wordt iedereen verrast||338 | + | | CKK || 2 || 35 || CV De Knuppels || We halen alles uit de kast want met een knuppelse kermis wordt iedereen verrast || 338 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||3||30||CV De Fopspenen||W'haole alles uit de kast en graven 'n tunnel al zo vast||330 | + | | CKK || 3 || 30 || CV De Fopspenen || W'haole alles uit de kast en graven 'n tunnel al zo vast || 330 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||4||37||CV De Watjes||Oak de Watjes haole alles uit de kast||324 | + | | CKK || 4 || 37 || CV De Watjes || Oak de Watjes haole alles uit de kast || 324 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||5||34||CV De Snotaopen||De snotaop haalt alles uit de kast||317 | + | | CKK || 5 || 34 || CV De Snotaopen || De snotaop haalt alles uit de kast || 317 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||6||31||Skelterclub De Wegpiraten||Leut||314 | + | | CKK || 6 || 31 || Skelterclub De Wegpiraten || Leut || 314 [[Bestand:ko-1997-31.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK||7||33||Herrieschoppers||We halen alles uit de kast om de HSL onder de grond te krijgen||310 | + | | CKK || 7 || 33 || Herrieschoppers || We halen alles uit de kast om de HSL onder de grond te krijgen || 310 [[Bestand:ko-1997-33.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK||8||36||Nicky, Steffie Foesenek||De Zwervertjes Sharon en Charlotte Broeders||285 | + | | CKK || 8 || 36 || Nicky, Steffie Foesenek || De Zwervertjes Sharon en Charlotte Broeders || 285 || |
|- | |- | ||
| − | | CKO||1||43||d'Eilige Bone||Eskimo's haolen alles uit d'n ijskast||398 | + | | CKO || 1 || 43 || d'Eilige Bone || Eskimo's haolen alles uit d'n ijskast || 398 || |
|- | |- | ||
| − | | CKO||2||45||De Bende van 't Pleintje||W'haole ons eige uit de kast!||351 | + | | CKO || 2 || 45 || De Bende van 't Pleintje || W'haole ons eige uit de kast! || 351 || |
|- | |- | ||
| − | | CKO||3||41||Buurtvereniging De Staart||De staartjes zitte zelf in de kast||341 | + | | CKO || 3 || 41 || Buurtvereniging De Staart || De staartjes zitte zelf in de kast || 341 || |
|- | |- | ||
| − | | CKO||4||46||CV De Muizekeutels||De Bikse Spelle||340 | + | | CKO || 4 || 46 || CV De Muizekeutels || De Bikse Spelle || 340 || |
|- | |- | ||
| − | | CKO||5||42||D'n Elst kids||Van | + | | CKO || 5 || 42 || D'n Elst kids || Van Boemeldonck hoeft het niet zo snel, we komen d'r toch wel || 317 || |
|- | |- | ||
| − | | CKO||6||47||De Jopperkes||We haole alles uit de kast||315 | + | | CKO || 6 || 47 || De Jopperkes || We haole alles uit de kast || 315 || |
|- | |- | ||
| − | | CKO||7||44||Mini Houthakkertjes||W'hobble veur 't eerst meej||307 | + | | CKO || 7 || 44 || Mini Houthakkertjes || W'hobble veur 't eerst meej || 307 || |
|- | |- | ||
| − | | CKO||8||48||Zo Mar||Da krijg d'r nou van||301 | + | | CKO || 8 || 48 || Zo Mar || Da krijg d'r nou van || 301 || |
|- | |- | ||
| − | | CKO||9||40||CV De Tuttertjes||W'haole alles uit de kast!!!||295 | + | | CKO || 9 || 40 || CV De Tuttertjes || W'haole alles uit de kast!!! || 295 || |
|- | |- | ||
| − | | DKK||1||11||Dubbel Leut||Van bouwen hebben wij wel kaas gegeten||338 | + | | DKK || 1 || 11 || Dubbel Leut || Van bouwen hebben wij wel kaas gegeten || 338 || |
|- | |- | ||
| − | | DKK||2||7||De Kwisten||In gepakt voro nop dus zet de boel maar op zijn kop||321 | + | | DKK || 2 || 7 || De Kwisten || In gepakt voro nop dus zet de boel maar op zijn kop || 321 || |
|- | |- | ||
| − | | DKK||3||9||t Winterteam||Wij halen de wintersport uit de kast||318 | + | | DKK || 3 || 9 || t Winterteam || Wij halen de wintersport uit de kast || 318 [[Bestand:ko-1997-9.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKK||4||10||De Plukjes||W'haole alles uit de kast wat in 't welzijnsgebouw past||310 | + | | DKK || 4 || 10 || De Plukjes || W'haole alles uit de kast wat in 't welzijnsgebouw past || 310 || |
|- | |- | ||
| − | | DKK||5||12||Bijna Te Laat||?||276 | + | | DKK || 5 || 12 || Bijna Te Laat || ? || 276 || |
|- | |- | ||
| − | | DKO ||1||22||De Keizertjes||W'haole alles uit de poppekast||350 | + | | DKO || 1 || 22 || De Keizertjes || W'haole alles uit de poppekast || 350 || |
|- | |- | ||
| − | | DKO ||2||24||Meskus Musters||Quasimodo haolt voor Esmeralda alles uit de kast||318 | + | | DKO || 2 || 24 || Meskus Musters || Quasimodo haolt voor Esmeralda alles uit de kast || 318 || |
|- | |- | ||
| − | | DKO ||3||21||Femke, Renee en kris||Mee Carnaval wul iedereen wel in dun | + | | DKO || 3 || 21 || Femke, Renee en kris || Mee Carnaval wul iedereen wel in dun BAK zitten || 316 || |
|- | |- | ||
| − | | DKO ||4||28||Dreumes en Co||We haole nog nie alles uit de kast||310 | + | | DKO || 4 || 28 || Dreumes en Co || We haole nog nie alles uit de kast || 310 [[Bestand:ko-1997-28.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO ||5||26||Laurens en Jochem||We haolen lles uit de kast||298 | + | | DKO || 5 || 26 || Laurens en Jochem || We haolen lles uit de kast || 298 || |
|- | |- | ||
| − | | DKO ||6||25||De Watjes||"Wat"maoke ze me nou||297 | + | | DKO || 6 || 25 || De Watjes || "Wat"maoke ze me nou || 297 || |
|- | |- | ||
| − | | DKO ||7||29||De Broekskus||Kielegat spookstad, | + | | DKO || 7 || 29 || De Broekskus || Kielegat spookstad, Boemeldonck feesthonk || 284 || |
|- | |- | ||
| − | | DKO ||8||27||Fam. De Bokjes||Fam. De Bokjes||283 | + | | DKO || 8 || 27 || Fam. De Bokjes || Fam. De Bokjes || 283 [[Bestand:ko-1997-27.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO ||9||23||Sanne Gommers||Ik ben nog te jong om te bouwen daarom||281 | + | | DKO || 9 || 23 || Sanne Gommers || Ik ben nog te jong om te bouwen daarom || 281 || |
|- | |- | ||
| − | | DKO ||10||20||Nog Effekes de Efkes||Gin club die ons verrast, w'haole alles uit de kast||277 | + | | DKO || 10 || 20 || Nog Effekes de Efkes || Gin club die ons verrast, w'haole alles uit de kast || 277 |
| − | |||
| − | |||
|} | |} | ||
