Uitslag Kinderoptocht 4 maart 2000: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 2: | Regel 2: | ||
! Cat !! prijs !! deelnemer !! Naam deelnemer !! Titel !! Punten !! | ! Cat !! prijs !! deelnemer !! Naam deelnemer !! Titel !! Punten !! | ||
|- | |- | ||
| − | | AK || 1 || 87 || CV ons Kullekus || We zien ut pardoes van twee kaante vliegen || 361 [[Bestand: | + | | AK || 1 || 87 || CV ons Kullekus || We zien ut pardoes van twee kaante vliegen || 361 [[Bestand:KO-2000-87.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | AK || 2 || 85 || Mini Eagels || Kabouter Plop betkijkt 't van alle kanten || 329 [[Bestand: | + | | AK || 2 || 85 || Mini Eagels || Kabouter Plop betkijkt 't van alle kanten || 329 [[Bestand:KO-2000-85.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | AK || 3 || 84 || CV De Batabiertjes || We bekijke de tijd van twee kaante || 328 [[Bestand: | + | | AK || 3 || 84 || CV De Batabiertjes || We bekijke de tijd van twee kaante || 328 [[Bestand:KO-2000-84.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | AK || 4 || 82 || De Zimkus || Astrix bekijkt 't feest met Obelix || 322 [[Bestand: | + | | AK || 4 || 82 || De Zimkus || Astrix bekijkt 't feest met Obelix || 322 [[Bestand:KO-2000-82.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | AK || 5 || 86 || Prutteltjes || Met de 'Magic schoolbus' naar || 295 [[Bestand: | + | | AK || 5 || 86 || Prutteltjes || Met de 'Magic schoolbus' naar || 295 [[Bestand:KO-2000-86.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | AK || 6 || 83 || CV 't Piendraad || We bekijke ut van oonze kant || 290 [[Bestand: | + | | AK || 6 || 83 || CV 't Piendraad || We bekijke ut van oonze kant || 290 [[Bestand:KO-2000-83.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | BK || 1 || 80 || CV De Schuimsoppers || Deze middeleeuwse gezante bekeke ut van twee kaante || 347 [[Bestand: | + | | BK || 1 || 80 || CV De Schuimsoppers || Deze middeleeuwse gezante bekeke ut van twee kaante || 347 [[Bestand:KO-2000-80.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| BK || 2 || 78 || CV De Knuppels || De oosterse culturen komen Boemeldonck binnen gluren || 339 || | | BK || 2 || 78 || CV De Knuppels || De oosterse culturen komen Boemeldonck binnen gluren || 339 || | ||
|- | |- | ||
| − | | BK || 3 || 79 || CV De Boemelratten || t Biks Kitis net || 307 [[Bestand: | + | | BK || 3 || 79 || CV De Boemelratten || t Biks Kitis net || 307 [[Bestand:KO-2000-79.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| BK || 4 || 81 || CV De Herrieschoppers || De Boemeldonckse klaante bekijke 't van twee kaante || 304 || | | BK || 4 || 81 || CV De Herrieschoppers || De Boemeldonckse klaante bekijke 't van twee kaante || 304 || | ||
| Regel 24: | Regel 24: | ||
| BK || 5 || 77 || CV De Klepperbekken || Met onze Boemeldonckse pret vissen wij niet achter het net || 294 || | | BK || 5 || 77 || CV De Klepperbekken || Met onze Boemeldonckse pret vissen wij niet achter het net || 294 || | ||
|- | |- | ||
| − | | CKK || 1 || 45 || De Toppers || We reizen door het hele land <br/>maar we weten nog steeds nie welke kaant || 320 [[Bestand: | + | | CKK || 1 || 45 || De Toppers || We reizen door het hele land <br/>maar we weten nog steeds nie welke kaant || 320 [[Bestand:KO-2000-45.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK || 2 || 43 || De Zonnetjes || Wj bekijken ut van 2 kaante! || 316 [[Bestand: | + | | CKK || 2 || 43 || De Zonnetjes || Wj bekijken ut van 2 kaante! || 316 [[Bestand:KO-2000-43.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| CKK || 3 || 35 || CV De Leuttrappers || Wij bekijken ut van de leutige kaant || 304 || | | CKK || 3 || 35 || CV De Leuttrappers || Wij bekijken ut van de leutige kaant || 304 || | ||
| Regel 38: | Regel 38: | ||
| CKK || 7 || 39 || CV De Krakelingen || Wij kraoke de kluis van twee kaante || 287 || | | CKK || 7 || 39 || CV De Krakelingen || Wij kraoke de kluis van twee kaante || 287 || | ||
|- | |- | ||
| − | | CKK || 8 || 36 || Millennium Kids || Wij bekijken ut van alle kaante || 287 [[Bestand: | + | | CKK || 8 || 36 || Millennium Kids || Wij bekijken ut van alle kaante || 287 [[Bestand:KO-2000-36.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| CKK || 9 || 41 || De kant en klare Vikingen || Bekijk het van 2 kaante || 284 || | | CKK || 9 || 41 || De kant en klare Vikingen || Bekijk het van 2 kaante || 284 || | ||
|- | |- | ||
| − | | CKK || 10 || 40 || De Floddertjes || De Floddertjes gaan op vakantie! || 284 [[Bestand: | + | | CKK || 10 || 40 || De Floddertjes || De Floddertjes gaan op vakantie! || 284 [[Bestand:KO-2000-40.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| CKK || 11 || 38 || De Mafkezen || De Bikse boemel rijdt maar deur, <br/>maor de hsl is hem telkens veur! || 276 || | | CKK || 11 || 38 || De Mafkezen || De Bikse boemel rijdt maar deur, <br/>maor de hsl is hem telkens veur! || 276 || | ||
|- | |- | ||
| − | | CKK || 12 || 37 || CV De Feestgangers || De jongens van Southpark <br/>bekijken Boemeldonck van twee kaante || 271 [[Bestand: | + | | CKK || 12 || 37 || CV De Feestgangers || De jongens van Southpark <br/>bekijken Boemeldonck van twee kaante || 271 [[Bestand:KO-2000-37.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 1 || 55 || CV De Laontjes || Karnaval Festival op d'n Bikse Boemel || 326 [[Bestand: | + | | CKO || 1 || 55 || CV De Laontjes || Karnaval Festival op d'n Bikse Boemel || 326 [[Bestand:KO-2000-55.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| CKO || 2 || 54 || CV De Jonkies || Wie bekekt wie? || 309 || | | CKO || 2 || 54 || CV De Jonkies || Wie bekekt wie? || 309 || | ||
|- | |- | ||
| − | | CKO || 3 || 53 || De Millenniummeiden || Een Millenniummeid is bij de tijd || 308 [[Bestand: | + | | CKO || 3 || 53 || De Millenniummeiden || Een Millenniummeid is bij de tijd || 308 [[Bestand:KO-2000-53.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| CKO || 4 || 64 || CV De Gietertjes || T'is hier 'n echte heksenketel || 295 || | | CKO || 4 || 64 || CV De Gietertjes || T'is hier 'n echte heksenketel || 295 || | ||
|- | |- | ||
| − | | CKO || 5 || 61 || Biks Grut || Heksekideei || 294 [[Bestand: | + | | CKO || 5 || 61 || Biks Grut || Heksekideei || 294 [[Bestand:KO-2000-61.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| CKO || 6 || 60 || Vroentebakke || Ook d'n tijd heeft twee kaante || 289 || | | CKO || 6 || 60 || Vroentebakke || Ook d'n tijd heeft twee kaante || 289 || | ||
|- | |- | ||
| − | | CKO || 7 || 62 || De Muizekeutels || Nu bakvis straks bakmiss || 288 [[Bestand: | + | | CKO || 7 || 62 || De Muizekeutels || Nu bakvis straks bakmiss || 288 [[Bestand:KO-2000-62.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| CKO || 8 || 69 || Ons Kwartetje || D'n BAK bekijkt ut van twee, wij van zes kaante || 287 || | | CKO || 8 || 69 || Ons Kwartetje || D'n BAK bekijkt ut van twee, wij van zes kaante || 287 || | ||
| Regel 66: | Regel 66: | ||
| CKO || 9 || 49 || CV De Joekeltjes || Ons hondjes bekijken ut van twee kaante || 286 || | | CKO || 9 || 49 || CV De Joekeltjes || Ons hondjes bekijken ut van twee kaante || 286 || | ||
|- | |- | ||
| − | | CKO || 10 || 68 || Halve Zooltjes || Wij bekijken ut wel || 281 [[Bestand: | + | | CKO || 10 || 68 || Halve Zooltjes || Wij bekijken ut wel || 281 [[Bestand:KO-2000-68.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| CKO || 11 || 70 || D'n Elstkids || Tarzan bekijkt het vanuit de jungle || 278 || | | CKO || 11 || 70 || D'n Elstkids || Tarzan bekijkt het vanuit de jungle || 278 || | ||
|- | |- | ||
| − | | CKO || 12 || 52 || Nog klein || Een doos is een doos || 277 [[Bestand: | + | | CKO || 12 || 52 || Nog klein || Een doos is een doos || 277 [[Bestand:KO-2000-52.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| CKO || 13 || 73 || De Schattepatatten || Piraten bekijken het maar van één kaant || 275 || | | CKO || 13 || 73 || De Schattepatatten || Piraten bekijken het maar van één kaant || 275 || | ||
| Regel 82: | Regel 82: | ||
| CKO || 17 || 56 || De kleintejs van het wil nie komme || Wij ziet ut niet zwart wit, <br/>we bekijken ut van twee kaante || 271 || | | CKO || 17 || 56 || De kleintejs van het wil nie komme || Wij ziet ut niet zwart wit, <br/>we bekijken ut van twee kaante || 271 || | ||
|- | |- | ||
| − | | CKO || 18 || 66 || De Wandmotjes || Jabadabadoe. Wij komen van Bedrock <br/>naar Boemeldonck toe || 268 [[Bestand: | + | | CKO || 18 || 66 || De Wandmotjes || Jabadabadoe. Wij komen van Bedrock <br/>naar Boemeldonck toe || 268 [[Bestand:KO-2000-66.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| CKO || 19 || 67 || Jong Belegen || Ons kunde van alle kaante bekijke || 267 || | | CKO || 19 || 67 || Jong Belegen || Ons kunde van alle kaante bekijke || 267 || | ||
| Regel 94: | Regel 94: | ||
| CKO || 23 || 65 || CV Mama's Peekus || Ge kunnut van twee kaante bekijken || 250 || | | CKO || 23 || 65 || CV Mama's Peekus || Ge kunnut van twee kaante bekijken || 250 || | ||
|- | |- | ||
| − | | CKO || 24 || 57 || CV Import || Een goet begin is 't haolve werruk || 247 [[Bestand: | + | | CKO || 24 || 57 || CV Import || Een goet begin is 't haolve werruk || 247 [[Bestand:KO-2000-57.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 25 || 59 || Dreumes en co || D'n Gerrit was altijd alleen op pad. <br/>Maar als Prins heeft hij prinsesjes zat || 246 [[Bestand: | + | | CKO || 25 || 59 || Dreumes en co || D'n Gerrit was altijd alleen op pad. <br/>Maar als Prins heeft hij prinsesjes zat || 246 [[Bestand:KO-2000-59.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| CKO || 26 || 74 || De Leuterteutjes || Bekijk ut van 2 kante || 240 || | | CKO || 26 || 74 || De Leuterteutjes || Bekijk ut van 2 kante || 240 || | ||
| Regel 110: | Regel 110: | ||
| DKK || 5 || 15 || De Killies || Wij bekijken ut ok van twee kaante || 277 || | | DKK || 5 || 15 || De Killies || Wij bekijken ut ok van twee kaante || 277 || | ||
|- | |- | ||
| − | | DKK || 6 || 7 || Dubbelleut || Wij knallen er flink tegenaan || 270 [[Bestand: | + | | DKK || 6 || 7 || Dubbelleut || Wij knallen er flink tegenaan || 270 [[Bestand:KO-2000-7.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| DKK || 7 || 16 || Moos || Ik boemel ook mee || 267 || | | DKK || 7 || 16 || Moos || Ik boemel ook mee || 267 || | ||
|- | |- | ||
| − | | DKK || 8 || 12 || De gekke Bekkies || De schildpadrace || 266 [[Bestand: | + | | DKK || 8 || 12 || De gekke Bekkies || De schildpadrace || 266 [[Bestand:KO-2000-12.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| DKK || 9 || 10 || Corné van Meer || De vervlogen tijden || 265 || | | DKK || 9 || 10 || Corné van Meer || De vervlogen tijden || 265 || | ||
|- | |- | ||
| − | | DKK || 10 || 11 || CV De Nieuwelingen || Bekijk hem van 2 kaante || 264 [[Bestand: | + | | DKK || 10 || 11 || CV De Nieuwelingen || Bekijk hem van 2 kaante || 264 [[Bestand:KO-2000-11.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO || 1 || 24 || Keizerinneke || Bekijk ut van de knuffelkaant || 309 [[Bestand: | + | | DKO || 1 || 24 || Keizerinneke || Bekijk ut van de knuffelkaant || 309 [[Bestand:KO-2000-24.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| DKO || 2 || 23 || Kelly en Mitchel || De laatste keizer van China || 295 || | | DKO || 2 || 23 || Kelly en Mitchel || De laatste keizer van China || 295 || | ||
| Regel 126: | Regel 126: | ||
| DKO || 3 || 19 || Kriske || Meej karnaval bak ik ze bruin || 281 || | | DKO || 3 || 19 || Kriske || Meej karnaval bak ik ze bruin || 281 || | ||
|- | |- | ||
| − | | DKO || 4 || 18 || Dribbel en Doortje || We bekijken het van twee kaante <br/>maar dribbelen het liefst door Boemeldonck || 279 [[Bestand: | + | | DKO || 4 || 18 || Dribbel en Doortje || We bekijken het van twee kaante <br/>maar dribbelen het liefst door Boemeldonck || 279 [[Bestand:KO-2000-18.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| DKO || 5 || 21 || D'n Gerrit (jr.) || Geen Oranjefeest? Ik vier ut wel alleen || 273 || | | DKO || 5 || 21 || D'n Gerrit (jr.) || Geen Oranjefeest? Ik vier ut wel alleen || 273 || | ||
| Regel 152: | Regel 152: | ||
| DKO || 16 || 29 || t Boemeltrio || Wij bekijke ut van alle kaante || 246 || | | DKO || 16 || 29 || t Boemeltrio || Wij bekijke ut van alle kaante || 246 || | ||
|- | |- | ||
| − | | DKO || 17 || 17 || Opa en Sanne || Bekijk ut van twee kaante || 236 [[Bestand: | + | | DKO || 17 || 17 || Opa en Sanne || Bekijk ut van twee kaante || 236 [[Bestand:KO-2000-17.jpg |100px]] |
|} | |} | ||
Versie van 5 mei 2023 19:13
| Cat | prijs | deelnemer | Naam deelnemer | Titel | Punten | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| AK | 1 | 87 | CV ons Kullekus | We zien ut pardoes van twee kaante vliegen | 361 | |
| AK | 2 | 85 | Mini Eagels | Kabouter Plop betkijkt 't van alle kanten | 329 | |
| AK | 3 | 84 | CV De Batabiertjes | We bekijke de tijd van twee kaante | 328 | |
| AK | 4 | 82 | De Zimkus | Astrix bekijkt 't feest met Obelix | 322 | |
| AK | 5 | 86 | Prutteltjes | Met de 'Magic schoolbus' naar | 295 | |
| AK | 6 | 83 | CV 't Piendraad | We bekijke ut van oonze kant | 290 | |
| BK | 1 | 80 | CV De Schuimsoppers | Deze middeleeuwse gezante bekeke ut van twee kaante | 347 | |
| BK | 2 | 78 | CV De Knuppels | De oosterse culturen komen Boemeldonck binnen gluren | 339 | |
| BK | 3 | 79 | CV De Boemelratten | t Biks Kitis net | 307 | |
| BK | 4 | 81 | CV De Herrieschoppers | De Boemeldonckse klaante bekijke 't van twee kaante | 304 | |
| BK | 5 | 77 | CV De Klepperbekken | Met onze Boemeldonckse pret vissen wij niet achter het net | 294 | |
| CKK | 1 | 45 | De Toppers | We reizen door het hele land maar we weten nog steeds nie welke kaant |
320 | |
| CKK | 2 | 43 | De Zonnetjes | Wj bekijken ut van 2 kaante! | 316 | |
| CKK | 3 | 35 | CV De Leuttrappers | Wij bekijken ut van de leutige kaant | 304 | |
| CKK | 4 | 44 | CV De Fopspenen | Wij bekijke ut nie van 2 kaante maor van alle kaante | 290 | |
| CKK | 5 | 42 | Klein Leut | Wij bekijken 't zwart / wit | 288 | |
| CKK | 6 | 46 | De Feestneuzen | Wij hebben pret in onze Apollo raket | 287 | |
| CKK | 7 | 39 | CV De Krakelingen | Wij kraoke de kluis van twee kaante | 287 | |
| CKK | 8 | 36 | Millennium Kids | Wij bekijken ut van alle kaante | 287 | |
| CKK | 9 | 41 | De kant en klare Vikingen | Bekijk het van 2 kaante | 284 | |
| CKK | 10 | 40 | De Floddertjes | De Floddertjes gaan op vakantie! | 284 | |
| CKK | 11 | 38 | De Mafkezen | De Bikse boemel rijdt maar deur, maor de hsl is hem telkens veur! |
276 | |
| CKK | 12 | 37 | CV De Feestgangers | De jongens van Southpark bekijken Boemeldonck van twee kaante |
271 | |
| CKO | 1 | 55 | CV De Laontjes | Karnaval Festival op d'n Bikse Boemel | 326 | |
| CKO | 2 | 54 | CV De Jonkies | Wie bekekt wie? | 309 | |
| CKO | 3 | 53 | De Millenniummeiden | Een Millenniummeid is bij de tijd | 308 | |
| CKO | 4 | 64 | CV De Gietertjes | T'is hier 'n echte heksenketel | 295 | |
| CKO | 5 | 61 | Biks Grut | Heksekideei | 294 | |
| CKO | 6 | 60 | Vroentebakke | Ook d'n tijd heeft twee kaante | 289 | |
| CKO | 7 | 62 | De Muizekeutels | Nu bakvis straks bakmiss | 288 | |
| CKO | 8 | 69 | Ons Kwartetje | D'n BAK bekijkt ut van twee, wij van zes kaante | 287 | |
| CKO | 9 | 49 | CV De Joekeltjes | Ons hondjes bekijken ut van twee kaante | 286 | |
| CKO | 10 | 68 | Halve Zooltjes | Wij bekijken ut wel | 281 | |
| CKO | 11 | 70 | D'n Elstkids | Tarzan bekijkt het vanuit de jungle | 278 | |
| CKO | 12 | 52 | Nog klein | Een doos is een doos | 277 | |
| CKO | 13 | 73 | De Schattepatatten | Piraten bekijken het maar van één kaant | 275 | |
| CKO | 14 | 50 | De Jopperkes | Samson en Gert zijn van streek, ze vieren karnaval op de Beek | 274 | |
| CKO | 15 | 58 | CV De Feestbouwers | Met unne lach of een traan, bekek het van twee kaante maar laat oew eigen gaan |
273 | |
| CKO | 16 | 72 | CV De Kreukels | Dikke maatjes in de bus | 272 | |
| CKO | 17 | 56 | De kleintejs van het wil nie komme | Wij ziet ut niet zwart wit, we bekijken ut van twee kaante |
271 | |
| CKO | 18 | 66 | De Wandmotjes | Jabadabadoe. Wij komen van Bedrock naar Boemeldonck toe |
268 | |
| CKO | 19 | 67 | Jong Belegen | Ons kunde van alle kaante bekijke | 267 | |
| CKO | 20 | 63 | CV De Tuttertjes | Weg met de TV!! Doe met ons spel mee | 260 | |
| CKO | 21 | 51 | BV De Schijnheilige Boontjes | Wij doen ok es meej | 259 | |
| CKO | 22 | 71 | De Besjes | Ik heb geen bananen | 258 | |
| CKO | 23 | 65 | CV Mama's Peekus | Ge kunnut van twee kaante bekijken | 250 | |
| CKO | 24 | 57 | CV Import | Een goet begin is 't haolve werruk | 247 | |
| CKO | 25 | 59 | Dreumes en co | D'n Gerrit was altijd alleen op pad. Maar als Prins heeft hij prinsesjes zat |
246 | |
| CKO | 26 | 74 | De Leuterteutjes | Bekijk ut van 2 kante | 240 | |
| DKK | 1 | 9 | D'n Keizer | De Bik BAK bus | 300 | |
| DKK | 2 | 14 | CV De Snotapen | Bekijk ut van twee kaante | 288 | |
| DKK | 3 | 13 | Tessa en Sophie | Wij lopen niet mee. We hebben de griep | 286 | |
| DKK | 4 | 8 | Jut en Jul | Wij bekijken ut van twee kaante | 283 | |
| DKK | 5 | 15 | De Killies | Wij bekijken ut ok van twee kaante | 277 | |
| DKK | 6 | 7 | Dubbelleut | Wij knallen er flink tegenaan | 270 | |
| DKK | 7 | 16 | Moos | Ik boemel ook mee | 267 | |
| DKK | 8 | 12 | De gekke Bekkies | De schildpadrace | 266 100px | |
| DKK | 9 | 10 | Corné van Meer | De vervlogen tijden | 265 | |
| DKK | 10 | 11 | CV De Nieuwelingen | Bekijk hem van 2 kaante | 264 | |
| DKO | 1 | 24 | Keizerinneke | Bekijk ut van de knuffelkaant | 309 | |
| DKO | 2 | 23 | Kelly en Mitchel | De laatste keizer van China | 295 | |
| DKO | 3 | 19 | Kriske | Meej karnaval bak ik ze bruin | 281 | |
| DKO | 4 | 18 | Dribbel en Doortje | We bekijken het van twee kaante maar dribbelen het liefst door Boemeldonck |
279 | |
| DKO | 5 | 21 | D'n Gerrit (jr.) | Geen Oranjefeest? Ik vier ut wel alleen | 273 | |
| DKO | 6 | 31 | De Eitjes | Bek"ei"k het van 2 kanten | 271 | |
| DKO | 7 | 27 | Britt en Co | We zette de blommekus buiten | 270 | |
| DKO | 8 | 20 | Os Poeleke | Ut oraanjefeest is voor ons nog nooit zo bitter geweest | 269 | |
| DKO | 9 | 26 | Da Wor Wa | Karnavalsvakantie: Wij bekijken ut van twee kaante | 267 | |
| DKO | 10 | 22 | De Walrakkers | Mun perd in mun lust en | 259 | |
| DKO | 11 | 32 | De Glijers | De HSL komt er wel | 259 | |
| DKO | 12 | 30 | Fruitdruifie | Ik heb geen bananen vandaag | 257 | |
| DKO | 13 | 25 | De Bakkertjes | Herman Brood + mevrouw Brood | 256 | |
| DKO | 14 | 28 | De Klungeltjes | Bekek 't van 2 kaante | 255 | |
| DKO | 15 | 33 | De Ratjes | Wij feest dit jaor in onze eige tent | 249 | |
| DKO | 16 | 29 | t Boemeltrio | Wij bekijke ut van alle kaante | 246 | |
| DKO | 17 | 17 | Opa en Sanne | Bekijk ut van twee kaante | 236 |
