Uitslag Kinderoptocht 4 maart 2000: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
(Nieuwe pagina aangemaakt met '{| | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Cat''' | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Prijs''' | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''D...') |
|||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
| − | {| | + | {| class="wikitable" |
| − | + | ! Cat !! prijs !! deelnemer !! Naam deelnemer !! Titel !! Punten !! | |
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| − | | AK||1||||CV ons Kullekus||We zien ut pardoes van twee kaante vliegen||361 | + | | AK || 1 || 87 || CV ons Kullekus || We zien ut pardoes van twee kaante vliegen || 361 [[Bestand:Ko-2000-87.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | AK||2||||Mini Eagels||Kabouter Plop betkijkt 't van alle kanten||329 | + | | AK || 2 || 85 || Mini Eagels || Kabouter Plop betkijkt 't van alle kanten || 329 [[Bestand:Ko-2000-85.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | AK||3||||CV De Batabiertjes||We bekijke de tijd van twee kaante||328 | + | | AK || 3 || 84 || CV De Batabiertjes || We bekijke de tijd van twee kaante || 328 [[Bestand:Ko-2000-84.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | AK||4||||De Zimkus||Astrix bekijkt 't feest met Obelix||322 | + | | AK || 4 || 82 || De Zimkus || Astrix bekijkt 't feest met Obelix || 322 [[Bestand:Ko-2000-82.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | AK||5||||Prutteltjes||Met de 'Magic schoolbus' naar||295 | + | | AK || 5 || 86 || Prutteltjes || Met de 'Magic schoolbus' naar || 295 [[Bestand:Ko-2000-86.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | AK||6||||CV 't Piendraad||We bekijke ut van oonze kant||290 | + | | AK || 6 || 83 || CV 't Piendraad || We bekijke ut van oonze kant || 290 [[Bestand:Ko-2000-83.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | BK||1||||CV De Schuimsoppers||Deze middeleeuwse gezante bekeke ut van twee kaante||347 | + | | BK || 1 || 80 || CV De Schuimsoppers || Deze middeleeuwse gezante bekeke ut van twee kaante || 347 [[Bestand:Ko-2000-80.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | BK||2||||CV De Knuppels||De oosterse culturen komen | + | | BK || 2 || 78 || CV De Knuppels || De oosterse culturen komen Boemeldonck binnen gluren || 339 || |
|- | |- | ||
| − | | BK||3||||CV De Boemelratten||t Biks Kitis net||307 | + | | BK || 3 || 79 || CV De Boemelratten || t Biks Kitis net || 307 [[Bestand:Ko-2000-79.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | BK||4||||CV De Herrieschoppers||De Boemeldonckse klaante bekijke 't van twee kaante||304 | + | | BK || 4 || 81 || CV De Herrieschoppers || De Boemeldonckse klaante bekijke 't van twee kaante || 304 || |
|- | |- | ||
| − | | BK||5||||CV De Klepperbekken ||Met onze Boemeldonckse pret vissen wij niet achter het net||294 | + | | BK || 5 || 77 || CV De Klepperbekken || Met onze Boemeldonckse pret vissen wij niet achter het net || 294 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||1||||De Toppers||We reizen door het hele land maar we weten nog steeds nie welke kaant||320 | + | | CKK || 1 || 45 || De Toppers || We reizen door het hele land <br/>maar we weten nog steeds nie welke kaant || 320 [[Bestand:Ko-2000-45.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK||2||||De Zonnetjes||Wj bekijken ut van 2 kaante!||316 | + | | CKK || 2 || 43 || De Zonnetjes || Wj bekijken ut van 2 kaante! || 316 [[Bestand:Ko-2000-43.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK||3||||CV De Leuttrappers||Wij bekijken ut van de leutige kaant||304 | + | | CKK || 3 || 35 || CV De Leuttrappers || Wij bekijken ut van de leutige kaant || 304 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||4||||CV De Fopspenen||Wij bekijke ut nie van 2 kaante maor van alle kaante||290 | + | | CKK || 4 || 44 || CV De Fopspenen || Wij bekijke ut nie van 2 kaante maor van alle kaante || 290 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||5||||Klein Leut||Wij bekijken 't zwart / wit||288 | + | | CKK || 5 || 42 || Klein Leut || Wij bekijken 't zwart / wit || 288 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||6||||De Feestneuzen||Wij hebben pret in onze Apollo raket||287 | + | | CKK || 6 || 46 || De Feestneuzen || Wij hebben pret in onze Apollo raket || 287 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||7||||CV De Krakelingen||Wij kraoke de kluis van twee kaante||287 | + | | CKK || 7 || 39 || CV De Krakelingen || Wij kraoke de kluis van twee kaante || 287 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||8||||Millennium Kids||Wij bekijken ut van alle kaante||287 | + | | CKK || 8 || 36 || Millennium Kids || Wij bekijken ut van alle kaante || 287 [[Bestand:Ko-2000-36.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK||9||||De kant en klare Vikingen||Bekijk het van 2 kaante||284 | + | | CKK || 9 || 41 || De kant en klare Vikingen || Bekijk het van 2 kaante || 284 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||10||||De Floddertjes||De Floddertjes gaan op vakantie!||284 | + | | CKK || 10 || 40 || De Floddertjes || De Floddertjes gaan op vakantie! || 284 [[Bestand:Ko-2000-40.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK||11||||De Mafkezen||De Bikse boemel rijdt maar deur, maor de hsl is hem telkens veur!||276 | + | | CKK || 11 || 38 || De Mafkezen || De Bikse boemel rijdt maar deur, <br/>maor de hsl is hem telkens veur! || 276 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||12||||CV De Feestgangers||De jongens van Southpark bekijken | + | | CKK || 12 || 37 || CV De Feestgangers || De jongens van Southpark <br/>bekijken Boemeldonck van twee kaante || 271 [[Bestand:Ko-2000-37.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO||1||||CV De Laontjes||Karnaval Festival op d'n Bikse Boemel||326 | + | | CKO || 1 || 55 || CV De Laontjes || Karnaval Festival op d'n Bikse Boemel || 326 [[Bestand:Ko-2000-55.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO||2||||CV De Jonkies||Wie bekekt wie?||309 | + | | CKO || 2 || 54 || CV De Jonkies || Wie bekekt wie? || 309 || |
|- | |- | ||
| − | | CKO||3||||De Millenniummeiden||Een Millenniummeid is bij de tijd||308 | + | | CKO || 3 || 53 || De Millenniummeiden || Een Millenniummeid is bij de tijd || 308 [[Bestand:Ko-2000-53.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO||4||||CV De Gietertjes||T'is hier 'n echte heksenketel||295 | + | | CKO || 4 || 64 || CV De Gietertjes || T'is hier 'n echte heksenketel || 295 || |
|- | |- | ||
| − | | CKO||5||||Biks Grut||Heksekideei||294 | + | | CKO || 5 || 61 || Biks Grut || Heksekideei || 294 [[Bestand:Ko-2000-61.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO||6||||Vroentebakke||Ook d'n tijd heeft twee kaante||289 | + | | CKO || 6 || 60 || Vroentebakke || Ook d'n tijd heeft twee kaante || 289 || |
|- | |- | ||
| − | | CKO||7||||De Muizekeutels||Nu bakvis straks bakmiss||288 | + | | CKO || 7 || 62 || De Muizekeutels || Nu bakvis straks bakmiss || 288 [[Bestand:Ko-2000-62.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO||8||||Ons Kwartetje||D'n | + | | CKO || 8 || 69 || Ons Kwartetje || D'n BAK bekijkt ut van twee, wij van zes kaante || 287 || |
|- | |- | ||
| − | | CKO||9||||CV De Joekeltjes||Ons hondjes bekijken ut van twee kaante||286 | + | | CKO || 9 || 49 || CV De Joekeltjes || Ons hondjes bekijken ut van twee kaante || 286 || |
|- | |- | ||
| − | | CKO||10||||Halve Zooltjes||Wij bekijken ut wel||281 | + | | CKO || 10 || 68 || Halve Zooltjes || Wij bekijken ut wel || 281 [[Bestand:Ko-2000-68.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO||11||||D'n Elstkids||Tarzan bekijkt het vanuit de jungle||278 | + | | CKO || 11 || 70 || D'n Elstkids || Tarzan bekijkt het vanuit de jungle || 278 || |
|- | |- | ||
| − | | CKO||12||||Nog klein||Een doos is een doos||277 | + | | CKO || 12 || 52 || Nog klein || Een doos is een doos || 277 [[Bestand:Ko-2000-52.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO||13||||De Schattepatatten||Piraten bekijken het maar van één kaant||275 | + | | CKO || 13 || 73 || De Schattepatatten || Piraten bekijken het maar van één kaant || 275 || |
|- | |- | ||
| − | | CKO||14||||De Jopperkes||Samson en Gert zijn van streek, ze vieren karnaval op de Beek||274 | + | | CKO || 14 || 50 || De Jopperkes || Samson en Gert zijn van streek, ze vieren karnaval op de Beek || 274 || |
|- | |- | ||
| − | | CKO||15||||CV De Feestbouwers||Met unne lach of een traan, bekek het van twee kaante maar laat oew eigen gaan||273 | + | | CKO || 15 || 58 || CV De Feestbouwers || Met unne lach of een traan, <br/>bekek het van twee kaante maar laat oew eigen gaan || 273 || |
|- | |- | ||
| − | | CKO||16||||CV De Kreukels||Dikke maatjes in de bus||272 | + | | CKO || 16 || 72 || CV De Kreukels || Dikke maatjes in de bus || 272 || |
|- | |- | ||
| − | | CKO||17||||De kleintejs van het wil nie komme||Wij ziet ut niet zwart wit, we bekijken ut van twee kaante||271 | + | | CKO || 17 || 56 || De kleintejs van het wil nie komme || Wij ziet ut niet zwart wit, <br/>we bekijken ut van twee kaante || 271 || |
|- | |- | ||
| − | | CKO||18||||De Wandmotjes||Jabadabadoe. Wij komen van Bedrock naar | + | | CKO || 18 || 66 || De Wandmotjes || Jabadabadoe. Wij komen van Bedrock <br/>naar Boemeldonck toe || 268 [[Bestand:Ko-2000-66.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO||19||||Jong Belegen||Ons kunde van alle kaante bekijke||267 | + | | CKO || 19 || 67 || Jong Belegen || Ons kunde van alle kaante bekijke || 267 || |
|- | |- | ||
| − | | CKO||20||||CV De Tuttertjes||Weg met de TV!! Doe met ons spel mee||260 | + | | CKO || 20 || 63 || CV De Tuttertjes || Weg met de TV!! Doe met ons spel mee || 260 || |
|- | |- | ||
| − | | CKO||21||||BV De Schijnheilige Boontjes||Wij doen ok es meej||259 | + | | CKO || 21 || 51 || BV De Schijnheilige Boontjes || Wij doen ok es meej || 259 || |
|- | |- | ||
| − | | CKO||22||||De Besjes||Ik heb geen bananen||258 | + | | CKO || 22 || 71 || De Besjes || Ik heb geen bananen || 258 || |
|- | |- | ||
| − | | CKO||23||||CV Mama's Peekus||Ge kunnut van twee kaante bekijken||250 | + | | CKO || 23 || 65 || CV Mama's Peekus || Ge kunnut van twee kaante bekijken || 250 || |
|- | |- | ||
| − | | CKO||24||||CV Import||Een goet begin is 't haolve werruk||247 | + | | CKO || 24 || 57 || CV Import || Een goet begin is 't haolve werruk || 247 [[Bestand:Ko-2000-57.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO||25||||Dreumes en co||D'n Gerrit was altijd alleen op pad. Maar als Prins heeft hij prinsesjes zat||246 | + | | CKO || 25 || 59 || Dreumes en co || D'n Gerrit was altijd alleen op pad. <br/>Maar als Prins heeft hij prinsesjes zat || 246 [[Bestand:Ko-2000-59.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO||26||||De Leuterteutjes||Bekijk ut van 2 kante||240 | + | | CKO || 26 || 74 || De Leuterteutjes || Bekijk ut van 2 kante || 240 || |
|- | |- | ||
| − | | DKK||1||||D'n Keizer||De Bik | + | | DKK || 1 || 9 || D'n Keizer || De Bik BAK bus || 300 || |
|- | |- | ||
| − | | DKK||2||||CV De Snotapen||Bekijk ut van twee kaante||288 | + | | DKK || 2 || 14 || CV De Snotapen || Bekijk ut van twee kaante || 288 || |
|- | |- | ||
| − | | DKK||3||||Tessa en Sophie||Wij lopen niet mee. We hebben de griep||286 | + | | DKK || 3 || 13 || Tessa en Sophie || Wij lopen niet mee. We hebben de griep || 286 || |
|- | |- | ||
| − | | DKK||4||||Jut en Jul||Wij bekijken ut van twee kaante||283 | + | | DKK || 4 || 8 || Jut en Jul || Wij bekijken ut van twee kaante || 283 || |
|- | |- | ||
| − | | DKK||5||||De Killies||Wij bekijken ut ok van twee kaante||277 | + | | DKK || 5 || 15 || De Killies || Wij bekijken ut ok van twee kaante || 277 || |
|- | |- | ||
| − | | DKK||6||||Dubbelleut||Wij knallen er flink tegenaan||270 | + | | DKK || 6 || 7 || Dubbelleut || Wij knallen er flink tegenaan || 270 [[Bestand:Ko-2000-7.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKK||7||||Moos||Ik boemel ook mee||267 | + | | DKK || 7 || 16 || Moos || Ik boemel ook mee || 267 || |
|- | |- | ||
| − | | DKK||8||||De gekke Bekkies||De schildpadrace||266 | + | | DKK || 8 || 12 || De gekke Bekkies || De schildpadrace || 266 [[Bestand:Ko-2000-12.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKK||9||||Corné van Meer||De vervlogen tijden||265 | + | | DKK || 9 || 10 || Corné van Meer || De vervlogen tijden || 265 || |
|- | |- | ||
| − | | DKK||10||||CV De Nieuwelingen||Bekijk hem van 2 kaante||264 | + | | DKK || 10 || 11 || CV De Nieuwelingen || Bekijk hem van 2 kaante || 264 [[Bestand:Ko-2000-11.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO ||1||||Keizerinneke||Bekijk ut van de knuffelkaant||309 | + | | DKO || 1 || 24 || Keizerinneke || Bekijk ut van de knuffelkaant || 309 [[Bestand:Ko-2000-24.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO ||2||||Kelly en Mitchel||De laatste keizer van China||295 | + | | DKO || 2 || 23 || Kelly en Mitchel || De laatste keizer van China || 295 || |
|- | |- | ||
| − | | DKO ||3||||Kriske||Meej karnaval | + | | DKO || 3 || 19 || Kriske || Meej karnaval bak ik ze bruin || 281 || |
|- | |- | ||
| − | | DKO ||4||||Dribbel en Doortje||We bekijken het van twee kaante maar dribbelen het liefst door [[ | + | | DKO || 4 || 18 || Dribbel en Doortje || We bekijken het van twee kaante <br/>maar dribbelen het liefst door Boemeldonck || 279 [[Bestand:Ko-2000-18.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO ||5||||D'n Gerrit (jr.)||Geen Oranjefeest? Ik vier ut wel alleen||273 | + | | DKO || 5 || 21 || D'n Gerrit (jr.) || Geen Oranjefeest? Ik vier ut wel alleen || 273 || |
|- | |- | ||
| − | | DKO ||6||||De Eitjes||Bek"ei"k het van 2 kanten||271 | + | | DKO || 6 || 31 || De Eitjes || Bek"ei"k het van 2 kanten || 271 || |
|- | |- | ||
| − | | DKO ||7||||Britt en Co||We zette de blommekus buiten||270 | + | | DKO || 7 || 27 || Britt en Co || We zette de blommekus buiten || 270 || |
|- | |- | ||
| − | | DKO ||8||||Os Poeleke||Ut oraanjefeest is voor ons nog nooit zo bitter geweest||269 | + | | DKO || 8 || 20 || Os Poeleke || Ut oraanjefeest is voor ons nog nooit zo bitter geweest || 269 || |
|- | |- | ||
| − | | DKO ||9||||Da Wor Wa||Karnavalsvakantie: Wij bekijken ut van twee kaante||267 | + | | DKO || 9 || 26 || Da Wor Wa || Karnavalsvakantie: Wij bekijken ut van twee kaante || 267 || |
|- | |- | ||
| − | | DKO ||10||||De Walrakkers||Mun perd in mun lust en||259 | + | | DKO || 10 || 22 || De Walrakkers || Mun perd in mun lust en || 259 || |
|- | |- | ||
| − | | DKO ||11||||De Glijers||De HSL komt er wel||259 | + | | DKO || 11 || 32 || De Glijers || De HSL komt er wel || 259 || |
|- | |- | ||
| − | | DKO ||12||||Fruitdruifie||Ik heb geen bananen vandaag||257 | + | | DKO || 12 || 30 || Fruitdruifie || Ik heb geen bananen vandaag || 257 || |
|- | |- | ||
| − | | DKO ||13||||De Bakkertjes||Herman Brood + mevrouw Brood||256 | + | | DKO || 13 || 25 || De Bakkertjes || Herman Brood + mevrouw Brood || 256 || |
|- | |- | ||
| − | | DKO ||14||||De Klungeltjes||Bekek 't van 2 kaante||255 | + | | DKO || 14 || 28 || De Klungeltjes || Bekek 't van 2 kaante || 255 || |
|- | |- | ||
| − | | DKO ||15||||De Ratjes||Wij feest dit jaor in onze eige tent||249 | + | | DKO || 15 || 33 || De Ratjes || Wij feest dit jaor in onze eige tent || 249 || |
|- | |- | ||
| − | | DKO ||16||||t Boemeltrio||Wij bekijke ut van alle kaante||246 | + | | DKO || 16 || 29 || t Boemeltrio || Wij bekijke ut van alle kaante || 246 || |
|- | |- | ||
| − | | DKO ||17||||Opa en Sanne||Bekijk ut van twee kaante ||236 | + | | DKO || 17 || 17 || Opa en Sanne || Bekijk ut van twee kaante || 236 [[Bestand:Ko-2000-17.jpg |100px]] |
| − | |||
| − | | | ||
|} | |} | ||
Versie van 5 mei 2023 19:10
| Cat | prijs | deelnemer | Naam deelnemer | Titel | Punten | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| AK | 1 | 87 | CV ons Kullekus | We zien ut pardoes van twee kaante vliegen | 361 100px | |
| AK | 2 | 85 | Mini Eagels | Kabouter Plop betkijkt 't van alle kanten | 329 100px | |
| AK | 3 | 84 | CV De Batabiertjes | We bekijke de tijd van twee kaante | 328 100px | |
| AK | 4 | 82 | De Zimkus | Astrix bekijkt 't feest met Obelix | 322 100px | |
| AK | 5 | 86 | Prutteltjes | Met de 'Magic schoolbus' naar | 295 100px | |
| AK | 6 | 83 | CV 't Piendraad | We bekijke ut van oonze kant | 290 100px | |
| BK | 1 | 80 | CV De Schuimsoppers | Deze middeleeuwse gezante bekeke ut van twee kaante | 347 100px | |
| BK | 2 | 78 | CV De Knuppels | De oosterse culturen komen Boemeldonck binnen gluren | 339 | |
| BK | 3 | 79 | CV De Boemelratten | t Biks Kitis net | 307 100px | |
| BK | 4 | 81 | CV De Herrieschoppers | De Boemeldonckse klaante bekijke 't van twee kaante | 304 | |
| BK | 5 | 77 | CV De Klepperbekken | Met onze Boemeldonckse pret vissen wij niet achter het net | 294 | |
| CKK | 1 | 45 | De Toppers | We reizen door het hele land maar we weten nog steeds nie welke kaant |
320 100px | |
| CKK | 2 | 43 | De Zonnetjes | Wj bekijken ut van 2 kaante! | 316 100px | |
| CKK | 3 | 35 | CV De Leuttrappers | Wij bekijken ut van de leutige kaant | 304 | |
| CKK | 4 | 44 | CV De Fopspenen | Wij bekijke ut nie van 2 kaante maor van alle kaante | 290 | |
| CKK | 5 | 42 | Klein Leut | Wij bekijken 't zwart / wit | 288 | |
| CKK | 6 | 46 | De Feestneuzen | Wij hebben pret in onze Apollo raket | 287 | |
| CKK | 7 | 39 | CV De Krakelingen | Wij kraoke de kluis van twee kaante | 287 | |
| CKK | 8 | 36 | Millennium Kids | Wij bekijken ut van alle kaante | 287 100px | |
| CKK | 9 | 41 | De kant en klare Vikingen | Bekijk het van 2 kaante | 284 | |
| CKK | 10 | 40 | De Floddertjes | De Floddertjes gaan op vakantie! | 284 100px | |
| CKK | 11 | 38 | De Mafkezen | De Bikse boemel rijdt maar deur, maor de hsl is hem telkens veur! |
276 | |
| CKK | 12 | 37 | CV De Feestgangers | De jongens van Southpark bekijken Boemeldonck van twee kaante |
271 100px | |
| CKO | 1 | 55 | CV De Laontjes | Karnaval Festival op d'n Bikse Boemel | 326 100px | |
| CKO | 2 | 54 | CV De Jonkies | Wie bekekt wie? | 309 | |
| CKO | 3 | 53 | De Millenniummeiden | Een Millenniummeid is bij de tijd | 308 100px | |
| CKO | 4 | 64 | CV De Gietertjes | T'is hier 'n echte heksenketel | 295 | |
| CKO | 5 | 61 | Biks Grut | Heksekideei | 294 100px | |
| CKO | 6 | 60 | Vroentebakke | Ook d'n tijd heeft twee kaante | 289 | |
| CKO | 7 | 62 | De Muizekeutels | Nu bakvis straks bakmiss | 288 100px | |
| CKO | 8 | 69 | Ons Kwartetje | D'n BAK bekijkt ut van twee, wij van zes kaante | 287 | |
| CKO | 9 | 49 | CV De Joekeltjes | Ons hondjes bekijken ut van twee kaante | 286 | |
| CKO | 10 | 68 | Halve Zooltjes | Wij bekijken ut wel | 281 100px | |
| CKO | 11 | 70 | D'n Elstkids | Tarzan bekijkt het vanuit de jungle | 278 | |
| CKO | 12 | 52 | Nog klein | Een doos is een doos | 277 100px | |
| CKO | 13 | 73 | De Schattepatatten | Piraten bekijken het maar van één kaant | 275 | |
| CKO | 14 | 50 | De Jopperkes | Samson en Gert zijn van streek, ze vieren karnaval op de Beek | 274 | |
| CKO | 15 | 58 | CV De Feestbouwers | Met unne lach of een traan, bekek het van twee kaante maar laat oew eigen gaan |
273 | |
| CKO | 16 | 72 | CV De Kreukels | Dikke maatjes in de bus | 272 | |
| CKO | 17 | 56 | De kleintejs van het wil nie komme | Wij ziet ut niet zwart wit, we bekijken ut van twee kaante |
271 | |
| CKO | 18 | 66 | De Wandmotjes | Jabadabadoe. Wij komen van Bedrock naar Boemeldonck toe |
268 100px | |
| CKO | 19 | 67 | Jong Belegen | Ons kunde van alle kaante bekijke | 267 | |
| CKO | 20 | 63 | CV De Tuttertjes | Weg met de TV!! Doe met ons spel mee | 260 | |
| CKO | 21 | 51 | BV De Schijnheilige Boontjes | Wij doen ok es meej | 259 | |
| CKO | 22 | 71 | De Besjes | Ik heb geen bananen | 258 | |
| CKO | 23 | 65 | CV Mama's Peekus | Ge kunnut van twee kaante bekijken | 250 | |
| CKO | 24 | 57 | CV Import | Een goet begin is 't haolve werruk | 247 100px | |
| CKO | 25 | 59 | Dreumes en co | D'n Gerrit was altijd alleen op pad. Maar als Prins heeft hij prinsesjes zat |
246 100px | |
| CKO | 26 | 74 | De Leuterteutjes | Bekijk ut van 2 kante | 240 | |
| DKK | 1 | 9 | D'n Keizer | De Bik BAK bus | 300 | |
| DKK | 2 | 14 | CV De Snotapen | Bekijk ut van twee kaante | 288 | |
| DKK | 3 | 13 | Tessa en Sophie | Wij lopen niet mee. We hebben de griep | 286 | |
| DKK | 4 | 8 | Jut en Jul | Wij bekijken ut van twee kaante | 283 | |
| DKK | 5 | 15 | De Killies | Wij bekijken ut ok van twee kaante | 277 | |
| DKK | 6 | 7 | Dubbelleut | Wij knallen er flink tegenaan | 270 100px | |
| DKK | 7 | 16 | Moos | Ik boemel ook mee | 267 | |
| DKK | 8 | 12 | De gekke Bekkies | De schildpadrace | 266 100px | |
| DKK | 9 | 10 | Corné van Meer | De vervlogen tijden | 265 | |
| DKK | 10 | 11 | CV De Nieuwelingen | Bekijk hem van 2 kaante | 264 100px | |
| DKO | 1 | 24 | Keizerinneke | Bekijk ut van de knuffelkaant | 309 100px | |
| DKO | 2 | 23 | Kelly en Mitchel | De laatste keizer van China | 295 | |
| DKO | 3 | 19 | Kriske | Meej karnaval bak ik ze bruin | 281 | |
| DKO | 4 | 18 | Dribbel en Doortje | We bekijken het van twee kaante maar dribbelen het liefst door Boemeldonck |
279 100px | |
| DKO | 5 | 21 | D'n Gerrit (jr.) | Geen Oranjefeest? Ik vier ut wel alleen | 273 | |
| DKO | 6 | 31 | De Eitjes | Bek"ei"k het van 2 kanten | 271 | |
| DKO | 7 | 27 | Britt en Co | We zette de blommekus buiten | 270 | |
| DKO | 8 | 20 | Os Poeleke | Ut oraanjefeest is voor ons nog nooit zo bitter geweest | 269 | |
| DKO | 9 | 26 | Da Wor Wa | Karnavalsvakantie: Wij bekijken ut van twee kaante | 267 | |
| DKO | 10 | 22 | De Walrakkers | Mun perd in mun lust en | 259 | |
| DKO | 11 | 32 | De Glijers | De HSL komt er wel | 259 | |
| DKO | 12 | 30 | Fruitdruifie | Ik heb geen bananen vandaag | 257 | |
| DKO | 13 | 25 | De Bakkertjes | Herman Brood + mevrouw Brood | 256 | |
| DKO | 14 | 28 | De Klungeltjes | Bekek 't van 2 kaante | 255 | |
| DKO | 15 | 33 | De Ratjes | Wij feest dit jaor in onze eige tent | 249 | |
| DKO | 16 | 29 | t Boemeltrio | Wij bekijke ut van alle kaante | 246 | |
| DKO | 17 | 17 | Opa en Sanne | Bekijk ut van twee kaante | 236 100px |
