Uitslag Kinderoptocht 13 februari 1999: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
(Nieuwe pagina aangemaakt met '{| | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Cat''' | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Prijs''' | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''D...') |
|||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
| − | {| | + | {| class="wikitable" |
| − | + | ! Cat !! prijs !! deelnemer !! Naam deelnemer !! Titel !! Punten !! | |
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| − | | AK||1||||Ons Kullekes||De Kullekes spore bij mekaor nog veur gin 33 jaor||290 | + | | AK || 1 || 65 || Ons Kullekes || De Kullekes spore bij mekaor nog veur gin 33 jaor || 290 [[Bestand:ko-1999-51.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | AK||2||||Prutteltjes||Al 33 jaor A-laaf||256 | + | | AK || 2 || 64 || Prutteltjes || Al 33 jaor A-laaf || 256 [[Bestand:ko-1999-60.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | AK||3||||De Batabiertjes||t pakt al 33 jaor goed uit||255 | + | | AK || 3 || 62 || De Batabiertjes || t pakt al 33 jaor goed uit || 255 [[Bestand:ko-1999-59.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | AK||4||||De Kreukeltjes||Al 33 jaor houwe Jip & Janneke van mekaor||249 | + | | AK || 4 || 61 || De Kreukeltjes || Al 33 jaor houwe Jip & Janneke van mekaor || 249 [[Bestand:ko-1999-76.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | AK||5||||Mini Eagles||Van Mini-Eagle tot prins||247 | + | | AK || 5 || 63 || Mini Eagles || Van Mini-Eagle tot prins || 247 [[Bestand:ko-1999-69.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | AK||6||||Ut Piendraod||Wij sporen al 33 maonde!||229 | + | | AK || 6 || 66 || Ut Piendraod || Wij sporen al 33 maonde! || 229 [[Bestand:ko-1999-65.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | BK||1||||De Schuimsoppers||De Looney Tunes hebben ut gedaan ze gingen mee onze boemel naar de maan||285 | + | | BK || 1 || 60 || De Schuimsoppers || De Looney Tunes hebben ut gedaan ze gingen mee onze boemel naar de maan || 285 [[Bestand:ko-1999-75.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | BK||2||||De Knuppels||t spoort al 33 jaor daarom zoeken wij van het jaar het piratengevaar||264 | + | | BK || 2 || 59 || De Knuppels || t spoort al 33 jaor daarom zoeken wij van het jaar het piratengevaar || 264 [[Bestand:ko-1999-64.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK||1||||De Leuttrappers||De Leuttrappers trekken hun sporke 3 jaor de | + | | CKK || 1 || 38 || De Leuttrappers || De Leuttrappers trekken hun sporke 3 jaor de BAK al 33 jaor || 258 [[Bestand:ko-1999-80.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK||2||||De Herrieschoppers||Je bent 'n rund als je met Biks | + | | CKK || 2 || 37 || De Herrieschoppers || Je bent 'n rund als je met Biks Boemeldonck stunt || 253 [[Bestand:ko-1999-79.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK||3||||De Carnavalstoppers||Wij spren vur d'n irste keer||249 | + | | CKK || 3 || 33 || De Carnavalstoppers || Wij spren vur d'n irste keer || 249 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||4||||Eurokids||Deze kids spooren 33 maanden vooruit!||246 | + | | CKK || 4 || 31 || Eurokids || Deze kids spooren 33 maanden vooruit! || 246 [[Bestand:ko-1999-72.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK||5||||De Boemelratten||Same mee elkaor sporen we wel 55 jaor||242 | + | | CKK || 5 || 30 || De Boemelratten || Same mee elkaor sporen we wel 55 jaor || 242 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||6||||De Klepperbekken||Na 33 jaor is de Boemel nog steeds nie gaor||242 | + | | CKK || 6 || 36 || De Klepperbekken || Na 33 jaor is de Boemel nog steeds nie gaor || 242 [[Bestand:ko-1999-81.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK||7||||Bikse tubbies||DE bikse tubbies hebben lol, Noo Noo boemelt zich vol||239 | + | | CKK || 7 || 28 || Bikse tubbies || DE bikse tubbies hebben lol, Noo Noo boemelt zich vol || 239 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||8||||De scoutingladies||Deze fleurige meiden willen met een bloemetje de Prins verleiden||237 | + | | CKK || 8 || 32 || De scoutingladies || Deze fleurige meiden willen met een bloemetje de Prins verleiden || 237 [[Bestand:ko-1999-85.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK||9||||De Pleeborstels||t is | + | | CKK || 9 || 35 || De Pleeborstels || t is Boemeldonck die rijdt en haalt meteen een hoge schoonheid || 232 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||10||||De Fopspenen||Kun D'm vatten||227 | + | | CKK || 10 || || De Fopspenen || Kun D'm vatten || 227 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||11||||Smile||en de 3 plus 3 zijn nog steeds lachend bij elkaor||215 | + | | CKK || 11 || 34 || Smile || en de 3 plus 3 zijn nog steeds lachend bij elkaor || 215 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||12||||De Rommelpotten||Boemel met | + | | CKK || 12 || 29 || De Rommelpotten || Boemel met BAK-box || 208 || |
|- | |- | ||
| − | | CKO||1||||d'Eilige Bone||Over 33 jaor spoort het nog||273 | + | | CKO || 1 || 47 || d'Eilige Bone || Over 33 jaor spoort het nog || 273 [[Bestand:ko-1999-82.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO||2||||Dreumes & Co||Na 33 jaor Black Eagles op z'n best, komt er unne meeuw uit ut nest||272 | + | | CKO || 2 || 42 || Dreumes & Co || Na 33 jaor Black Eagles op z'n best, komt er unne meeuw uit ut nest || 272 [[Bestand:ko-1999-74.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO||3||||De Laontjes||Tubbies zijn gek, Tubbies zijn niks, toch s©pore wij ok in Boemeldoncks fiks||271 | + | | CKO || 3 || 50 || De Laontjes || Tubbies zijn gek, Tubbies zijn niks, toch s©pore wij ok in Boemeldoncks fiks || 271 [[Bestand:ko-1999-84.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO||4||||De Gietertjes||Ook de Teletubbies draaien mee in de optocht||263 | + | | CKO || 4 || 46 || De Gietertjes || Ook de Teletubbies draaien mee in de optocht || 263 [[Bestand:ko-1999-66.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO||5||||De Zimkus||De Zimkus eren de prins||257 | + | | CKO || 5 || 53 || De Zimkus || De Zimkus eren de prins || 257 || |
|- | |- | ||
| − | | CKO||6||||De Vroentebrakken||De Vroentebrakken moeten hollen, om de Euro's te laten rollen||252 | + | | CKO || 6 || 41 || De Vroentebrakken || De Vroentebrakken moeten hollen, om de Euro's te laten rollen || 252 [[Bestand:ko-1999-23.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO||7||||De Muizenkeutels||t "sport" al 33 jaor||251 | + | | CKO || 7 || 53 || De Muizenkeutels || t "sport" al 33 jaor || 251 || |
|- | |- | ||
| − | | CKO||8||||De Jopperkes||33 jaor | + | | CKO || 8 || 51 || De Jopperkes || 33 jaor Boemeldonck: kabouter Plop komt kijken || 247 [[Bestand:ko-1999-16.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO||9||||Jong Belegen||CV Jong Belegen staot klaor vur de volgende 33 jaor||246 | + | | CKO || 9 || 54 || Jong Belegen || CV Jong Belegen staot klaor vur de volgende 33 jaor || 246 [[Bestand:ko-1999-11.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO||10||||De bende van 't Pleintje||t scoort triple 11||245 | + | | CKO || 10 || 45 || De bende van 't Pleintje || t scoort triple 11 || 245 [[Bestand:ko-1999-10.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO||11||||Halve Zooltjes||Wij hebben gin tijd||233 | + | | CKO || 11 || 40 || Halve Zooltjes || Wij hebben gin tijd || 233 [[Bestand:ko-1999-13.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO||12||||De Tuttertjes||Wij hebben de Teletubbies opgespoord||228 | + | | CKO || 12 || 56 || De Tuttertjes || Wij hebben de Teletubbies opgespoord || 228 [[Bestand:ko-1999-20.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO||13||||De Jonkies||As Breda ut nie doet, doen wij ut wel!||225 | + | | CKO || 13 || 48 || De Jonkies || As Breda ut nie doet, doen wij ut wel! || 225 || |
|- | |- | ||
| − | | CKO||14||||Wandmotjes||Zonder onze LaLa halen wij het milenium ook wel||220 | + | | CKO || 14 || 43 || Wandmotjes || Zonder onze LaLa halen wij het milenium ook wel || 220 [[Bestand:ko-1999-15.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO||15||||D'n Elst kids||spoort al 33 jaor, we doen het met elkaar!||210 | + | | CKO || 15 || 55 || D'n Elst kids || spoort al 33 jaor, we doen het met elkaar! || 210 || |
|- | |- | ||
| − | | CKO||16||||De Premmekes||De Teletubbies||209 | + | | CKO || 16 || 57 || De Premmekes || De Teletubbies || 209 || |
|- | |- | ||
| − | | CKO||17||||Swirruswaaanders||Er zit muziek in de | + | | CKO || 17 || 44 || Swirruswaaanders || Er zit muziek in de BAK-box || 200 || |
|- | |- | ||
| − | | DKK||1||||De Keizertjes||Veur d'n | + | | DKK || 1 || 9 || De Keizertjes || Veur d'n BAK uit ons dak || 246 [[Bestand:ko-1999-7.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKK||2||||De Pleeborstels||Ook dit spoort al meer dan 33 jaor niet||235 | + | | DKK || 2 || 10 || De Pleeborstels || Ook dit spoort al meer dan 33 jaor niet || 235 || |
|- | |- | ||
| − | | DKK||3||||Dubbelleut||Prins Alber Meeuw(issen) is in de wolken||223 | + | | DKK || 3 || 12 || Dubbelleut || Prins Alber Meeuw(issen) is in de wolken || 223 || |
|- | |- | ||
| − | | DKK||4||||De Vlietventjes||Wij zijn blij met de sporthal||204 | + | | DKK || 4 || 7 || De Vlietventjes || Wij zijn blij met de sporthal || 204 || |
|- | |- | ||
| − | | DKK||5||||De Riddertjes||De Spoorkijker||204 | + | | DKK || 5 || 13 || De Riddertjes || De Spoorkijker || 204 [[Bestand:ko-1999-31.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKK||6||||Jut & Jul||Wij zijn al 9 jaar het spoor kwijt||201 | + | | DKK || 6 || 11 || Jut & Jul || Wij zijn al 9 jaar het spoor kwijt || 201 || |
|- | |- | ||
| − | | DKK||7||||Willem en Max ||Slavendrijver 5||189 | + | | DKK || 7 || 8 || Willem en Max || Slavendrijver 5 || 189 || |
|- | |- | ||
| − | | DKO||1||||De Bokjes||t bankske||253 | + | | DKO || 1 || 22 || De Bokjes || t bankske || 253 [[Bestand:ko-1999-34.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO||2||||Kelly, Mitchel, Jasper||Pijp na 33 jaor weer op de Beek||246 | + | | DKO || 2 || 21 || Kelly, Mitchel, Jasper || Pijp na 33 jaor weer op de Beek || 246 || |
|- | |- | ||
| − | | DKO||3||||Meskus Musters||Wij sporen al 11 jaar met elkaar||245 | + | | DKO || 3 || 15 || Meskus Musters || Wij sporen al 11 jaar met elkaar || 245 [[Bestand:ko-1999-29.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO||4||||Kriske||Ik ben ingewikkeld||244 | + | | DKO || 4 || 20 || Kriske || Ik ben ingewikkeld || 244 || |
|- | |- | ||
| − | | DKO||5||||D'n Gerrit Junior||Ut is doorgestoken kaart||239 | + | | DKO || 5 || 24 || D'n Gerrit Junior || Ut is doorgestoken kaart || 239 [[Bestand:ko-1999-37.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO||6||||De Schattenpatatten||Met Nijn veel gein in de Boemeltrein||233 | + | | DKO || 6 || 27 || De Schattenpatatten || Met Nijn veel gein in de Boemeltrein || 233 || |
|- | |- | ||
| − | | DKO||7|||| | + | | DKO || 7 || 16 || Britt en Co || M 'nne ouwe kan nie bouwe || 220 [[Bestand:ko-1999-30.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO||8||||Sanne op Opa||Wij sporen al 3 jaar!||219 | + | | DKO || 8 || 18 || Sanne op Opa || Wij sporen al 3 jaar! || 219 [[Bestand:ko-1999-33.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO||9||||Femke de Roos||M 'n derde carnaval heb ik m'n eige piepersbal||214 | + | | DKO || 9 || 19 || Femke de Roos || M 'n derde carnaval heb ik m'n eige piepersbal || 214 || |
|- | |- | ||
| − | | DKO||10||||De Wijsneus||Ik wijs d'un goeie weg||213 | + | | DKO || 10 || 26 || De Wijsneus || Ik wijs d'un goeie weg || 213 || |
|- | |- | ||
| − | | DKO||11||||Ut Boemeltrio||Ut spoort bij ons niet||209 | + | | DKO || 11 || 23 || Ut Boemeltrio || Ut spoort bij ons niet || 209 [[Bestand:ko-1999-24.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO||12||||Bjorn & Ytse||We sporen nie||208 | + | | DKO || 12 || 14 || Bjorn & Ytse || We sporen nie || 208 || |
|- | |- | ||
| − | | DKO||13||||De Klungeltjes||We zijn 't spoor kwijt!||202 | + | | DKO || 13 || 17 || De Klungeltjes || We zijn 't spoor kwijt! || 202 || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | DKO || || 25 || Ons Poeleke || Sterren van weleer bezoeken Boemeldonck dit keer |
|} | |} | ||
Versie van 5 mei 2023 18:44
| Cat | prijs | deelnemer | Naam deelnemer | Titel | Punten | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| AK | 1 | 65 | Ons Kullekes | De Kullekes spore bij mekaor nog veur gin 33 jaor | 290 | |
| AK | 2 | 64 | Prutteltjes | Al 33 jaor A-laaf | 256 | |
| AK | 3 | 62 | De Batabiertjes | t pakt al 33 jaor goed uit | 255 | |
| AK | 4 | 61 | De Kreukeltjes | Al 33 jaor houwe Jip & Janneke van mekaor | 249 100px | |
| AK | 5 | 63 | Mini Eagles | Van Mini-Eagle tot prins | 247 100px | |
| AK | 6 | 66 | Ut Piendraod | Wij sporen al 33 maonde! | 229 | |
| BK | 1 | 60 | De Schuimsoppers | De Looney Tunes hebben ut gedaan ze gingen mee onze boemel naar de maan | 285 100px | |
| BK | 2 | 59 | De Knuppels | t spoort al 33 jaor daarom zoeken wij van het jaar het piratengevaar | 264 | |
| CKK | 1 | 38 | De Leuttrappers | De Leuttrappers trekken hun sporke 3 jaor de BAK al 33 jaor | 258 100px | |
| CKK | 2 | 37 | De Herrieschoppers | Je bent 'n rund als je met Biks Boemeldonck stunt | 253 100px | |
| CKK | 3 | 33 | De Carnavalstoppers | Wij spren vur d'n irste keer | 249 | |
| CKK | 4 | 31 | Eurokids | Deze kids spooren 33 maanden vooruit! | 246 100px | |
| CKK | 5 | 30 | De Boemelratten | Same mee elkaor sporen we wel 55 jaor | 242 | |
| CKK | 6 | 36 | De Klepperbekken | Na 33 jaor is de Boemel nog steeds nie gaor | 242 100px | |
| CKK | 7 | 28 | Bikse tubbies | DE bikse tubbies hebben lol, Noo Noo boemelt zich vol | 239 | |
| CKK | 8 | 32 | De scoutingladies | Deze fleurige meiden willen met een bloemetje de Prins verleiden | 237 100px | |
| CKK | 9 | 35 | De Pleeborstels | t is Boemeldonck die rijdt en haalt meteen een hoge schoonheid | 232 | |
| CKK | 10 | De Fopspenen | Kun D'm vatten | 227 | ||
| CKK | 11 | 34 | Smile | en de 3 plus 3 zijn nog steeds lachend bij elkaor | 215 | |
| CKK | 12 | 29 | De Rommelpotten | Boemel met BAK-box | 208 | |
| CKO | 1 | 47 | d'Eilige Bone | Over 33 jaor spoort het nog | 273 100px | |
| CKO | 2 | 42 | Dreumes & Co | Na 33 jaor Black Eagles op z'n best, komt er unne meeuw uit ut nest | 272 100px | |
| CKO | 3 | 50 | De Laontjes | Tubbies zijn gek, Tubbies zijn niks, toch s©pore wij ok in Boemeldoncks fiks | 271 100px | |
| CKO | 4 | 46 | De Gietertjes | Ook de Teletubbies draaien mee in de optocht | 263 | |
| CKO | 5 | 53 | De Zimkus | De Zimkus eren de prins | 257 | |
| CKO | 6 | 41 | De Vroentebrakken | De Vroentebrakken moeten hollen, om de Euro's te laten rollen | 252 | |
| CKO | 7 | 53 | De Muizenkeutels | t "sport" al 33 jaor | 251 | |
| CKO | 8 | 51 | De Jopperkes | 33 jaor Boemeldonck: kabouter Plop komt kijken | 247 | |
| CKO | 9 | 54 | Jong Belegen | CV Jong Belegen staot klaor vur de volgende 33 jaor | 246 100px | |
| CKO | 10 | 45 | De bende van 't Pleintje | t scoort triple 11 | 245 100px | |
| CKO | 11 | 40 | Halve Zooltjes | Wij hebben gin tijd | 233 | |
| CKO | 12 | 56 | De Tuttertjes | Wij hebben de Teletubbies opgespoord | 228 100px | |
| CKO | 13 | 48 | De Jonkies | As Breda ut nie doet, doen wij ut wel! | 225 | |
| CKO | 14 | 43 | Wandmotjes | Zonder onze LaLa halen wij het milenium ook wel | 220 | |
| CKO | 15 | 55 | D'n Elst kids | spoort al 33 jaor, we doen het met elkaar! | 210 | |
| CKO | 16 | 57 | De Premmekes | De Teletubbies | 209 | |
| CKO | 17 | 44 | Swirruswaaanders | Er zit muziek in de BAK-box | 200 | |
| DKK | 1 | 9 | De Keizertjes | Veur d'n BAK uit ons dak | 246 100px | |
| DKK | 2 | 10 | De Pleeborstels | Ook dit spoort al meer dan 33 jaor niet | 235 | |
| DKK | 3 | 12 | Dubbelleut | Prins Alber Meeuw(issen) is in de wolken | 223 | |
| DKK | 4 | 7 | De Vlietventjes | Wij zijn blij met de sporthal | 204 | |
| DKK | 5 | 13 | De Riddertjes | De Spoorkijker | 204 | |
| DKK | 6 | 11 | Jut & Jul | Wij zijn al 9 jaar het spoor kwijt | 201 | |
| DKK | 7 | 8 | Willem en Max | Slavendrijver 5 | 189 | |
| DKO | 1 | 22 | De Bokjes | t bankske | 253 100px | |
| DKO | 2 | 21 | Kelly, Mitchel, Jasper | Pijp na 33 jaor weer op de Beek | 246 | |
| DKO | 3 | 15 | Meskus Musters | Wij sporen al 11 jaar met elkaar | 245 100px | |
| DKO | 4 | 20 | Kriske | Ik ben ingewikkeld | 244 | |
| DKO | 5 | 24 | D'n Gerrit Junior | Ut is doorgestoken kaart | 239 | |
| DKO | 6 | 27 | De Schattenpatatten | Met Nijn veel gein in de Boemeltrein | 233 | |
| DKO | 7 | 16 | Britt en Co | M 'nne ouwe kan nie bouwe | 220 100px | |
| DKO | 8 | 18 | Sanne op Opa | Wij sporen al 3 jaar! | 219 100px | |
| DKO | 9 | 19 | Femke de Roos | M 'n derde carnaval heb ik m'n eige piepersbal | 214 | |
| DKO | 10 | 26 | De Wijsneus | Ik wijs d'un goeie weg | 213 | |
| DKO | 11 | 23 | Ut Boemeltrio | Ut spoort bij ons niet | 209 | |
| DKO | 12 | 14 | Bjorn & Ytse | We sporen nie | 208 | |
| DKO | 13 | 17 | De Klungeltjes | We zijn 't spoor kwijt! | 202 | |
| DKO | 25 | Ons Poeleke | Sterren van weleer bezoeken Boemeldonck dit keer |
